powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Srebrna Góra. 12 godzin tańca w Teatrze Internetowym

Kolejny, tym razem niecodzienny spektakl teatru internetowego neTTheatre odbędzie się w nocy z 1 na 2 marca. Będzie to trwający 12 godzin eksperyment teatralno-multimedialny "Taniec Znaku" w wykonaniu Tomasza Bazana i teatru Maat Project z Lublina. Reżyserem i Operatorem spektaklu jest Paweł Passini, również pomysłodawca neTTheatre.

Dwunastogodzinna improwizacja Butoh, skorelowana w ściśle ułożonej plastycznie przestrzeni będzie transmitowana na żywo na www.nettheatre.pl i www.wap.nettheatre.pl

Dodatkowym wyzwaniem dla autorów projektu jest umożliwienie internetowym Widzom uczestnictwa w spektaklu - będzie to próba zharmonizowania widza z aktorem. Internauci będą mieli możliwość przesyłania plików multimedialnych w trakcie spektaklu, które następnie będą wyświetlane w przestrzeni spektaklu i staną się bodźcem dla aktora.

Ostatnia premiera neTTheatre "Odpoczywanie" w reżyserii Pawła Passiniego była oglądana przez ponad 20 tysięcy widzów w Internecie! Zapis spektaklu dostępny na www.nettheatre.pl

Zapraszamy również do przybycia do Srebrnej Góry (60 km od Wrocławia, dojazd PKS do Ząbkowic Śląskich), aby na żywo obejrzeć to niecodziennie wydarzenie!