powiększwersja do drukupoleć znajomemu

"Warsztaty cyrkowe" w Studiu Teatralnym w Warszawie

Studio Teatralne zaprasza na "Warsztaty cyrkowe", które odbędą się 13 października w godzinach 15 - 18 i 14 października w godzinach 12 - 17 w w plenerze w Parku nad Dolinką, przy Służewskim Domu Kultury.

"Warsztaty cyrkowe" są oryginalną formą twórczej aktywności. Warsztaty wykorzystują nowatorskie metody ćwiczeń i zajęć ruchowych. Zajęcia odbywają się w atmosferze wspólnej kreatywnej zabawy. W czasie dwudniowego warsztatu uczestnicy poznają podstawy cyrkowej akrobatyki, żonglerki, pracy z łańcuchem oraz tańca z ogniem dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję praktycznie poznać podstawy wielu cyrkowych dyscyplin.

Akrobacja: warsztat skupia się na rozwijaniu umiejętności pracy w zespole poprzez budowanie grupowych figur akrobatycznych.

Żonglowanie: rozwijanie zdolności manualnych poprzez zapoznanie się z różnorodnymi sprzętami żonglerskimi. Uczestnicy poznają podstawowe triki i techniki żonglerskie: żonglowanie piłeczkami lub pałkami i diabolo oraz swing z pałkami, pojami, kijami,

Ogień: podstawy pracy z ogniem, połączenie akrobatyki i żonglerki z żywiołem ognia. Taniec z ogniem.

Warsztat odbędzie się w plenerze w Parku nad Dolinką, przy Służewskim Domu Kultury (ul. J.S.Bacha 15, stacja metro Służew).

Zapisy: e-mail: info@studioteatralne.pl, zgłoszenie powinno zawierać krótki opis danej osoby Liczba miejsc: 20 osób, wstęp wolny.