powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Casting do Teatru 13 w Warszawie

Teatr 13 zaprasza na casting do zespołu. Spotkanie z zainteresowanymi aktorami odbędzie się 17 czerwca o godzienie 12:00. Wszyscy zainteresowani powinni przygotować fragment prozy oraz wiersz. Warunkiem wymaganym jest ukończony 20 rok życia.

Plany repertuarowe Trzynastki:

Jesienią teatr powróci w spektaklach Misz-Masz Europejski oraz Ja, Feurbach Tonkreda Dorsta. Poza tym planowana jest adaptacja powieści Tomasza Manna Czarodziejska Góra.

W nadchodzącym sezonie Trzynastka będzie obchodzić jubileusz dwudziestolecia działalności.

Teatr 13 to najstarsza białołęcka amatorska grupa teatralna skupiająca studentów i osoby pracujące. W swej osiemnastoletniej historii wielokrotnie nagradzana na różnego rodzaju festiwalach i przeglądach teatralnych. Na koncie posiada blisko 50 zrealizowanych premier.

REŻYSER - Tomasz Służewski

Absolwent wydziału Wiedzy o Teatrze warszawskiej PWST, podyplomowego Studium Menedżerów Kultury SGH, podyplomowego Studium Psychologii Zarządzania Personelem na wydziale Psychologii UW; założyciel Teatru 13, dyrektor BOK.

Do grupy przyjmowane są osoby powyżej 20 roku życia.

OSIĄGNIĘCIA

Grand Prix MARATONU TEATRALNEGO Zielonka 2000 za spektakl "Lekcja" E. Ionesco.

nagroda aktorska dla Marcina Rzymskiego na Festiwalu Teatrów Amatorskich SPOT 2000 za rolę w spektaklu "Lekcja".

nagroda aktorska dla Darii Jerzykowskiej na Festiwalu Teatrów Amatorskich SPOT 2001 za rolę w spektaklu "Da Vinci miał rację".

nagroda za najbardziej kontrowersyjny spektakl Festiwalu Teatrów Amatorskich SPOT 2002 za przedstawienie "Biesiada u Hrabiny Kotłubaj"

nagroda aktorska dla Przemka Panasza na MARATONIE TEATRALNYM Zielonka 2003 za spektakl "Biesiada u Hrabiny Kotłubaj"

nagroda aktorska dla Katarzyny Nowakowskiej i Magdaleny Kozińskiej na Festiwalu Teatrów Amatorskich SPOT 2003 za spektakl "Kostka smalcu z bakaliami"

Grand Prix MARATONU TEATRALNEGO Zielonka 2004 za spektakl "Dziewictwo"

nagroda aktorska dla Joli Sikorskiej za spektakl "Dziewictwo"

nagroda aktorska dla Joli Sikorskiej na Festiwalu Teatrów Amatorskich ODEON Andrychów 2005 za spektakl "Dziewictwo"