Projekt "Lato w teatrze 2020"

20-04-2020
27-05-2020
Michał Sufin: Trudno zagłuszyć memy i nie dać się pożreć przez Netflix
- Klub Komediowy TV dopiero raczkuje. Właściwie pierwsze sześć odcinków to była rewaloryzacja naszych numerów scenicznych. Takie variété ze sceny - z Michałem Sufinem, współtwórcą Teatru Improwizowanego Klancyk! oraz Klubu Komediowego w Warszawie, rozmawia Wiesław Kowalski w Teatrze dla Wszystkich.
15-05-2020
Słupsk. SOK dostanie fundusze na Lato w Teatrze
Słupski Ośrodek Kultury otrzymał pieniądze na organizację Lata w Teatrze, ale to, czy półkolonie zostaną zrealizowane nie jest jeszcze pewne, bo do tego potrzebne są decyzje o organizacji letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.
20-04-2020
Artyści w czasie zarazy. Dyrektor do zadań specjalnych
- Dopiero co uporaliśmy się z zalaniem teatru. Remont, podczas którego jednak normalnie funkcjonowaliśmy, zakończyliśmy w lutym. Frekwencja na widowni w tym czasie to 97 procent! I po bardzo udanej marcowej premierze, kiedy już mieliśmy nadzieję, że wreszcie rozwiniemy żagle, los wystawił nas na kolejną próbę - mówi Michał Derlatka, reżyser, dyrektor gdańskiego Teatru Miniatura, kolejny bohater cyklu "Artyści w czasie zarazy".
20-04-2020
Legnica. "Lato w teatrze" ze znakiem zapytania
Po raz szósty Teatr im. Modrzejewskiej dostał szansę i gwarancję dofinansowania, by zorganizować wakacyjne warsztaty dla dzieci w systemie półkolonii twórczych. Komisja ekspertów ogólnopolskiego programu Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie pod nazwą "Lato w teatrze" przyznała legnickim organizatorom akcji dotację w wysokości 40 tys. zł.
20-04-2020
Warszawa. Beneficjenci programu "Lato w teatrze" 2020
40 projektów otrzymało dofinansowanie w tegorocznej odsłonie programu "Lato w teatrze".