Lato 2017 w teatrze

19-05-2017
28-06-2017
Gdynia. Teatry na Open'erze
Tradycyjnie podczas Openera na uczestników festiwalu czeka nie tylko muzyka, ale i teatry. Od dziś do 1 lipca w namiotach teatralnych, już od godz. 11, oglądać można trzy spektakle: "(A)pollonię", "Białą siłę, czarną pamięć" i "Henriettę Lacks".
28-06-2017
Jelenia Góra. Wkrótce 35. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych
Od 21 do 23 lipca odbywać się będzie jubileuszowy XXXV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych. Przez te trzy letnie dni Jelenia Góra ugości 10 teatrów, które w sumie wystawią 12 różnych spektakli. W organizowanym przez jeleniogórski Teatr im. Cypriana Kamila Norwida festiwalu wezmą udział zespoły z Czech, Niemiec, Polski, Wielkiej Brytanii i Włoch.
28-06-2017
Kraków. Lato w Teatrze Variete
Lato w Teatrze Variete zapowiada się atrakcyjnie. Oferta nadchodzących spektakli skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, z uwzględnieniem zarówno mieszkańców Krakowa, jak i zagranicznych turystów odwiedzających miasto.
28-06-2017
Poznań. Spektakl plenerowy na Imieniny Patronów Miasta
Asocjacja 2006 tradycyjnie od lat hucznie celebruje święto patronów Miasta św. św. Piotra i Pawła. Tym razem grupa artystów plastyków, aktorów i muzyków przemierzać będzie ulice Poznania tylko z jednym patronem - Św. Piotrem.
28-06-2017
Rzeszów. Balet, Opera, Operetka, Musical w Podkarpackiej Filharmonii
BOOM - czyli Balet, Opera, Operetka, Musical, to nowy cykl wydarzeń artystycznych w Filharmonii im. Artura Malawskiego w Rzeszowie.
28-06-2017
Solniki. Siedlisko Kultury zaprasza na spektakle letniego sezonu 2017
Nowy sezon w Siedlisku Kultury Solniki 44 zaczynamy już 30 czerwca. Zapraszamy na spektakle: "The Monstrum Band", "Frankenstein or The modern Prometheus" i "Krabat".
28-06-2017
Katowice. W sobotę ruszy 19. Letni Ogród Teatralny
To miejsce i tę imprezę znają chyba wszyscy mieszkańcy Katowic i okolic. W szczególności ci, którzy lubią teatr. Mam na myśli oczywiście podcienia instytucji Katowice Miasto Ogrodów, które w wakacyjne weekendy zamieniają się w amfiteatr po brzegi wypełniony widzami, którzy w doskonałych humorach oglądają spektakle w ramach Letniego Ogrodu Teatralnego.
27-06-2017
Białystok. Letnia Akademia na Wydziale Sztuki Lalkarskiej
Mini przegląd działań artystycznych zrealizowanych na Wydziale Sztuki Lalkarskiej: spektakle, wystawa, słuchowisko, warsztaty, wszystko bezpłatnie dla dzieci i dorosłych.
27-06-2017
Częstochowa. Zielona Mrówa w plenerze
Na środę, 28 czerwca, zaplanowano kolejne teatralne spotkanie w ramach cyklu "Alternatywa między ścianami". Tym razem na scenie między ratuszem a odwachem zobaczymy spektakl "Zielona Mrówa". Początek o godz. 20. Wstęp wolny.
27-06-2017
Kraj. Kulturalne lato 2017
Lato to może i sezon ogórkowy, ale nie w kulturze. Jak zwykle zdecydowanie najwięcej dziać się będzie w dużych miastach i nad morzem.
27-06-2017
Sejny. Rusza cykl imprez "Lato w Pograniczu"
Muzyka klezmerska, przedstawienia, spektakle i spotkania literackie oraz koncerty muzyki jazzowej będą prezentowane tego lata w Sejnach i w Krasnogrudzie. W Ośrodku Pogranicze ruszył cykl imprez "Lato w Pograniczu".
27-06-2017
Warszawa. Letni pojedynek gigantów
Spektakle dwóch najsłynniejszych teatrów - z Nowego Jorku i Moskwy - zdominują 17. Festiwal Ogrody Muzyczne. Gościem specjalnym będzie natomiast Estonia.
27-06-2017
Warszawa. Letni Przegląd Teatru Ochoty
Od 1 do 22 lipca w Teatrze Ochoty odbędzie się letni przegląd spektakli minionego sezonu.
27-06-2017
Wrocław. Lipiec w Instytucie Grotowskiego
W lipcowym programie Instytutu Grotowskiego znalazły się przede wszystkim propozycje warsztatowe. Lato to idealny czas, by skupić się na rzemiośle aktorskim - zarówno pogłębić umiejętności aktorskie, jak i postawić pierwsze kroki w tej dziedzinie.
27-06-2017
Warszawa. Międzynarodowy Festiwal Szkół Teatralnych od 30 czerwca
Tegoroczna edycja Międzynarodowego Festiwalu Szkół Teatralnych (ITSelF) odbywać się będzie w Warszawie od 30 czerwca do 6 lipca. W programie znalazło się 30 spektakli z 11 krajów.
26-06-2017
Poznań. Teatr Polski zaprasza latem
W czasie przerwy wakacyjnej Teatr Polski w Poznaniu zaprasza na warsztaty, koncerty, spotkania literacko-teatralne i wiele innych atrakcji.
26-06-2017
Warszawa. "Dobry wojak Szwejk..." premierowo w Och-Teatrze
W Och-Teatrze sezon trwa cały rok. 27 czerwca odbędzie się premiera spektaklu "Dobry wojak Szwejk idzie na wojnę" w reż. Andrzeja Domalika i ze Zbigniewem Zamachowskim w roli tytułowej.
26-06-2017
Warszawa. Goście Letniego Przeglądu Teatru Dramatycznego
Uznany za jeden z najważniejszych spektakli ostatnich lat i wydarzenie tegorocznego WST "Punkt Zero. Łaskawe" Teatru Provisorium i powracający do Polski po sukcesie na Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie kanadyjski Teatr Selfconscious zobaczymy w lipcu na Letnim Przeglądzie Teatru Dramatycznego.
26-06-2017
Warszawa. Lipiec z Teatrem Kwadrat
Teatr Kwadrat zaprasza na lipcowe spektakle. W repertuarze m.in. "Ślub doskonały" i "Ciotka Karola 2.0".
26-06-2017
Wrocław. Teatralne półkolonie w Klubie Pod Kolumnami
Dwa turnusy teatralnych zajęć dla dzieci proponuje w lipcu Klub Pod Kolumnami.
26-06-2017
Chorzów. Sensacyjny Wakacyjny Przegląd Przedstawień
Trzy spektakle warszawskiego Teatru Powszechnego - "Klątwa" Olivera Frljicia, "Kuroń. Pasja według św. Jacka" Pawła Łysaka oraz "Juliusz Cezar" Barbary Wysockiej - zostaną zaprezentowane podczas 19. Wakacyjnego Przeglądu Przedstawień w Teatrze Rozrywki.
26-06-2017
Kraków. Wkrótce 30. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych ULICA
Od parady na Rynku Głównym z udziałem grup teatralnych z Niemiec, Francji i Polski 5 lipca rozpocznie się w Krakowie jubileuszowy 30. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych ULICA. Twórcy przedstawień będą nawiązywać do powieści Raya Bradbury'ego "Fahrenheit 451".
24-06-2017
Jak uszczęśliwić miasto? Krajobraz po "Klątwie"
- Naszym marzeniem, kiedy tworzyliśmy ideę festiwalu Miasto Szczęśliwe, a wcześniej zaangażowaliśmy się w działania związane z Otwartą Ząbkowską, było wyjście z pudełka teatralnego na zewnątrz - Paweł Łysak i Paweł Sztarbowski, dyrektorzy Teatru Powszechnego opowiadają o festiwalu Miasto Szczęśliwe.
24-06-2017
Kraków. Wielki teatr, wspaniali aktorzy
Pomiędzy 5 a 13 lipca będzie można w Krakowie obejrzeć pięć znakomitych spektakli.
24-06-2017
Warszawa. Trwa Festiwal Słuchowisk Eksperymentalnych
Amerykańska symfonia pistoletów, utwór oparty na statystyce katastrof lotniczych, esej radiowy poświęcony kulturowemu fenomenowi "Bitwy pod Grunwaldem". W Teatrze Studio i na placu Defilad w Warszawie trwa festiwal słuchowisk eksperymentalnych.
23-06-2017
Gdańsk. Barnaba z "Tymoteuszem" i inni w Teatrze Leśnym
Ekologia, sztuka i teatr - tym żyć będzie Teatr Leśny w sobotę, 24 czerwca. A wszystko to dzięki niezwykłemu piknikowi artystyczno-ekologicznemu.
23-06-2017
Kraj. Teatr w wakacje. 6 miejsc, w których zobaczysz spektakl latem
W plenerze, z widokiem na morze, nad zalewem albo w namiocie na festiwalu. W wakacje też można wybrać się na spektakl.
23-06-2017
Poznań. "Skrzypek" Teatru Muzycznego na dziedzińcu UM
W czwartek na Dziedzińcu Urzędu Miasta zobaczymy "Skrzypka na dachu" w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego w Poznaniu.
23-06-2017
Prof. Jerzy Limon: Polski teatr ma serce do Szekspira
- Brak Złotego Yoricka nie oznacza, że polski teatr nie ma serca do Szekspira. Różnie się jego dzieła interpretuje: kompiluje kilka dzieł w jedno lub wręcz przeciwnie - wybiera tylko fragment lub motyw. Pogoń za oryginalnością i modą jest widoczna, zwłaszcza wśród młodych reżyserów - mówi prof. Jerzy Limon, dyrektor Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego i Festiwalu Szekspirowskiego.
23-06-2017
Warszawa. Letni Przegląd Teatru Dramatycznego 2017
Teatr Dramatyczny gra cały lipiec. W repertuarze wieloobsadowe widowiska i kameralne spektakle aktorskie, obok klasyki dramatu, adaptacje wybitnej literatury, komedie i musicale.
22-06-2017
Gdańsk. Opera Bałtycka gra w wakacje
Sześć wieczorów koncertowych, pokazy znanych filmów i projekcje spektakli operowych słynnych włoskich twórców oraz baletowy brunch - to pomysły dyrektora Warcisława Kunca na ożywienie Opery Bałtyckiej w wakacje. Imprezy wieńczące sezon włoski pod nazwą "Włoskie Noce" potrwają przez końcówkę czerwca i cały lipiec. Pierwszy z koncertów już 24 czerwca.
22-06-2017
Katowice. Lipcowy afisz Żelaznego z premierą
30 lipca w Teatrze Żelaznym odbędzie się premiera spektaklu "Jeśli Polska nie zginęła, my ją dobijemy", na podstawie zabawnych i prześmiewczych wierszy Marka Koterskiego. Na afiszu katowickiej sceny także m.in. "Diwa" i "Shirley Valentine".
22-06-2017
Kraków. Letnie spektakle w Teatrze Bagatela
Już szósty rok gramy dla Was w wakacje - chwali się Teatr Bagatela i zaprasza do siebie w letnie miesiące. W repertuarze ulubione przez Widzów przeboje, przezabawne nowości oraz spektakle wyjątkowo przeniesione ze Sceny na Sarego 7. A naszym zagranicznym gościom prezentujemy przedstawienia z angielskimi napisami.
22-06-2017
Kraków. Od niedzieli niezwykłe wieczory na wawelskim dziedzińcu
Tradycją Letniego Festiwalu Opery Krakowskiej, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Teatr Opery" stały się widowiska plenerowe na wawelskim dziedzińcu.
22-06-2017
Kraków. Teatr Nowy zaprasza na teatralne lato
Od 1 lipca do końca sierpnia wszystkie repertuarowe spektakle Teatru Nowego będą grane w tłumaczeniu na język angielski; na deskach Nowego zagości również Teatri del Sacro z Włoch ze spektaklem "Niecierpliwa miłość" (8-9 lipca).
21-06-2017
Poznań. Darmowe wejściówki na "Skrzypka" od jutra
W ramach projektu "Na Wolnym" pod patronatem Prezydenta Jacka Jaśkowiaka, 29 czerwca o godz. 21, na Dziedzińcu Urzędu Miasta zostanie wystawiony spektakl "Skrzypek na dachu". Odbędzie się on jako coroczne wydarzenie Teatru Muzycznego dla mieszkańców Poznania.
21-06-2017
Szczecin. Na Zamku wakacyjne spektakle dla dzieci
W lipcu i sierpniu Zamek Książąt Pomorskich zaprasza na cykl przedstawień teatralnych dla dzieci w wieku do 12 lat.Dziedziniec Menniczy Zamku, soboty, godz. 11.00, wstęp wolny
20-06-2017
Częstochowa. Warsztaty teatralne dla dorosłych
Od 24 do 28 czerwca w Teatrze im. Mickiewicza trwać będą warsztaty dla nauczycieli, instruktorów teatralnych i pasjonatów teatru.
20-06-2017
Gdańsk. Miłość i intrygi na scenie elżbietańskiej
"Zakochany Szekspir" to nowa koprodukcja Teatru Wybrzeże i Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Premiera już 30 czerwca. W roli tytułowej: Michał Jaros.
20-06-2017
Legnica. "Człowiek na moście" na finał sezonu
Po dwóch latach przerwy na dziedziniec legnickiego Zamku Piastowskiego powraca historyczno-muzyczne, plenerowe widowisko teatralne Roberta Urbańskiego w reżyserii Jacka Głomba ze wszelkimi dla gatunku atrakcjami. Dwa ostatnie przedstawienia w sezonie w piątek 23 i w sobotę 24 czerwca o godz. 20.30.
20-06-2017
Warszawa. 17. Festiwal Ogrody Muzyczne na Zamku Królewskim
Koncerty, projekcje filmowe i spotkania odbywać się będą na Zamku Królewskim w Warszawie w ramach 17. edycji Festiwalu Ogrody Muzyczne. Impreza odbywać się będzie od 1 do 26 lipca.
20-06-2017
Warszawa. Baj Dla Pragi w roku 2017
Teatr Baj po raz drugi realizuje 3 projekty społeczno-artystyczne w ramach działań rewitalizacyjnych na warszawskiej Pradze. Dzięki temu w ciągu 4 miesięcy odbędą się warsztaty integracyjne, warsztaty umiejętności, spektakle teatralne, koncerty.
20-06-2017
Katowice. Spektakle, koncerty, wystawy w Letnim Ogrodzie Teatralnym
Ewa Błaszczyk, Jan Peszek czy Renata Przemyk pojawią się w Katowicach podczas XIX Letniego Ogrodu Teatralnego. Zaplanowano spektakle dla dorosłych, grządkę teatralną dla dzieci, koncerty i wystawy.
19-06-2017
Częstochowa. Wakacyjne warsztaty teatralne
To już tradycja, że wraz z wakacjami Teatr im. Mickiewicza w Częstochowie inauguruje warsztaty. W tym roku do udziału zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych. Każdy może więc poczuć magię teatru.
19-06-2017
Gdynia. Piosenki Wojciecha Młynarskiego z morzem w tle
Na Scenie Letniej Teatru Miejskiego w Orłowie trwają próby do premiery spektaklu "Jesteśmy na wczasach" wg scenariusza i w reżyserii Jarosława Kiliana. Prapremiera: 1 lipca.
19-06-2017
Gdynia. Teatralne Lato w Centrum Kultury i Centrum Filmowym
6 lipca Centrum Kultury w Gdyni startuje z nowym projektem - Teatralny Latem w Centrum. Na afiszu m.in. prapremiera sztuki Oli Wolf "Zacznijmy jeszcze raz" z Tomaszem Saprykiem i Aldoną Jankowską.
19-06-2017
Poznań. Koncerty i spektakle na dziedzińcu Urzędu Miasta
Spektakle teatralne, koncerty, warsztaty i pokazy filmów złożą się na cykl wydarzeń, jakie latem na dziedzińcu Urzędu Miasta organizują władze Poznania. W tym roku przygotowano także specjalne atrakcje dla dzieci.
19-06-2017
Pruszcz Gdański. IX sezon Sceny Letniej Wybrzeża
W sobotę, 1 lipca, spektaklem "Raj dla opornych" Michele Riml w reżyserii Krystyny Jandy, Teatr Wybrzeże ponownie otworzy Scenę Letnią w Pruszczu Gdańskim.
19-06-2017
Tarnów. Warsztaty "Teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd"
Grzegorz Turnau w piosence "Księżyc w misce" śpiewał o teatrze, który zachwyca i porusza. Ten utwór stał się inspiracją do warsztatów, podczas których dzieci pod okiem profesjonalistów, stworzą swój wymarzony teatr. Początek tej niezwykłej przygody 24 lipca w Teatrze im. Ludwika Solskiego.
19-06-2017
Trzebinia. Plenerowy spektakl "Strasznego dworu"
W ramach 21. Letniego Festiwalu Opery Krakowskiej, 23 czerwca o godz. 20.00, w Parku przy Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Trzebini odbędzie się spektakl "Straszny dwór" S. Moniuszki.
19-06-2017
Wrocław-Drzemlikowice. Otwarte warsztaty pantomimy
Teatr Formy organizuje otwarte, międzynarodowe warsztaty pracy z ciałem z zakresu pantomimy i tańca butoh.
17-06-2017
Gdańsk. "Zakochany Szekspir" w GTS
Miłość, walka z przeznaczeniem, burzliwe losy kochanków, kłótnie między teatrami, a wszystko osadzone w klimacie epoki elżbietańskiej. 30 czerwca o godz. 19 na scenie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego odbędzie się premiera spektaklu "Zakochany Szekspir" w reż. Pawła Aignera.
16-06-2017
Pszczyna. Ruszył festiwal Teatralna Maszyna Pszczyna
Kilkanaście wydarzeń w nietypowych miejscach, m.in. w zrewitalizowanym budynku pralni szpitalnej, w szklarni i w przestrzeni centrum handlowego, znalazło się w programie 6. festiwalu Teatralna Maszyna Pszczyna, który rozpoczął się w czwartek w Pszczynie.
16-06-2017
Zamość. Festiwal Zamojskie Lato Teatralne od jutra
Kilkanaście spektakli teatrów z Polski oraz Białorusi, Czech, Słowacji i Ukrainy zobaczyć będzie można na festiwalu Zamojskie Lato Teatralne w Zamościu. Festiwal rozpocznie się w sobotę i potrwa trzy tygodnie.
14-06-2017
Kraków. Scena nocy letniej - teatr nad zalewem
"Baśnie z 1001 bloku", "Bóg, ja i pieniądze", "Dziecko dla odważnych" oraz autorski program kabaretowy Andrzeja Grabowskiego - to tylko niektóre teatralne propozycje, które będzie można zobaczyć w ramach tegorocznej edycji Bulwar(t)u.
14-06-2017
Kraków. Ruszył kolejny Bulwar(t) Sztuki. Nad Zalew z Wyspiańskim
Nad Zalewem Nowohuckim znów zadomowi się kultura. Wszystko dzięki projektowi Łaźni Nowej i jej współpracowników. Publiczność będzie mogła wziąć udział w ponad 140 rozmaitych wydarzeniach ZABAWA
14-06-2017
Łódź. Wakacyjne warsztaty Teatru Chorea
Teatr Chorea zaprasza w lipcu do wspólnej pracy podczas Intensywnych Warsztatów Teatralnych.
14-06-2017
Podkarpackie. Letnie Spotkania Teatralne "Kołowrotek"
Teatr Przedmieście zaprasza teatry z całej Polski na Letnie Spotkania Teatralne "Kołowrotek", które odbędą się w dniach 14-16 lipca w Rakszawie/ k. Łańcuta/
13-06-2017
Płock. Plenerowe widowisko "Na Wiśle śpiewają oryle"
Historyczne wydarzenia i legendy, jak opowieść o przeprawie przez rzekę na płaszczu św. Jacka Odrowąża, posłużyły do scenariusza spektaklu, który Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku wystawi z okazji Roku Rzeki Wisły w 14. miejscowościach Mazowsza.
13-06-2017
Płock. Teatr im. Szaniawskiego w plenerze
Latem płocki Teatr Dramatyczny wystawi 14 przedstawień plenerowych, każde w innej miejscowości. Na piasku, na trawie, przy kościołach, na molo i bulwarze. Ale zawsze z Wisłą w tle.
12-06-2017
Gdynia. Piosenki Młynarskiego na otwarcie Sceny Letniej
Według tego samego modelu co w ubiegłym roku działać będzie Scena Letnia w Orłowie, tyle że jej inauguracja odbędzie się tydzień później. Ponownie tę plenerową scenę uświetni premiera Teatru Miejskiego w Gdyni - 1 lipca zobaczymy po raz pierwszy spektakl "Jesteśmy na wczasach..." Teatru Miejskiego, który na Scenie Letniej grać będzie swoje produkcje do 13 sierpnia.
12-06-2017
Stolec. Projekt "Miejsca i granice. Święto lokalne"
Artyści i animatorzy (m.in. Paweł Romańczuk, Weronika Fibich, Natalia Szostak i inni) wspólnie z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi zbadają mikrokosmos wsi Stolec oraz pobliskich miejscowości w Polsce i Niemczech. Wynikiem ich pracy będzie czerwcowy, otwarty dla wszystkich, finał.
08-06-2017
Gdynia. Teatralne Lato w Centrum Kultury
Centrum Kultury w Gdyni ma znakomitą wakacyjną ofertę. Tu komedia goni komedię. Znakomite obsady i teksty, spektakle dla dorosłych i przedstawienia dla najmłodszych widzów.
08-06-2017
Poznań. Nowa odsłona warsztatów tańca
- Nie chciałam być takim Małym Księciem, który najpierw oswoił liska, a potem go porzucił - mówi Ewa Wycichowska. Była dyrektor Polskiego Teatru Tańca i twórczyni Dancing Poznań w sierpniu poprowadzi nową odsłonę warsztatów tańca - na Naramowicach.
06-06-2017
Poznań. "Teatr na leżakach" w parku Starego Browaru
Widzowie w całym kraju pokochali widowiska Teatru Pijana Sypialnia. Spektakle pod gołym niebem z perspektywy leżaka i piknikowego koca zobaczyło już tysiące osób. Trzeci rok z rzędu wydarzenie zawita do Starego Browaru. Poznańska publiczność będzie bawić się przy spektaklach "Klapsy" i "Sztuczki".
06-06-2017
Wrocław. Wystawa prac Abakanowicz i festiwal organowy, czyli kulturalny początek lata
Wystawa prac Magdaleny Abakanowicz oraz festiwal organowy Non Sola Scripta - to niektóre z wydarzeń kulturalnych organizowanych na początku lata we Wrocławiu.
06-06-2017
Zakopane. Theatrum Musicum, na początek Szymanowski w Tatrach
10 czerwca w Schronisku PTTK Murowaniec Capella Cracoviensis zainauguruje letnie koncerty w ramach Theatrum Musicum.
05-06-2017
Gdynia. 22. sezon Sceny Letniej Teatru Miejskiego
Scena Letnia Teatru Miejskiego na plaży w Orłowie zaprasza po raz dwudziesty drugi na spektakle z morzem w tle. Premierowe przedstawienie "Jesteśmy na wczasach" wg tekstów Wojciecha Młynarskiego już 1 lipca.
05-06-2017
Kraków. Gwiazdy opery i baletu na czerwcowym niebie
Opera Krakowska zaprasza na swój Letni Festiwal, który potrwa od 9 czerwca do 2 lipca. Czego możemy się spodziewać po 21. edycji?
03-06-2017
Kraków. Festiwal Theatrum Musicum
W niedzielę Kraków zamieni się w jedną z największych w Europie scen muzyki klasycznej. Wszystko to za sprawą festiwalu Theatrum Musicum, który potrwa do jesieni.
26-05-2017
Wielkopolska. Rusza "Teatr w Małym Mieście i Gminie"
Już jutro w Wysokiej rusza piąta edycja projektu "Teatr w Małym Mieście i Gminie", w ramach którego w siedmiu miastach województwa wielkopolskiego odbywać się będą spektakle dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
19-05-2017
Warszawa. "W kole" w Praskiej Dorożce Teatralnej
Rusza Praska Dorożka Teatralna! Teatr Baj zaprasza 21 maja na podwórko przy ul. Stalowej 25, na spektakl "W kole" Krystyny Miłobędzkiej w reżyserii Sebastiana Świądra.