Teatr dla bardzo małych widzów

08-07-2015
23-10-2019
Tomasz Maśląkowski: połączyć rozrzucone po scenie teatralne kropki
W Teatrze Miniatura rusza nowe projekt: Scena Najnajów, prezentująca spektakle dla najmłodszej publiczności. Zainauguruje go przedstawienie specjalizującego się w tego typu realizacjach Tomasza Maśląkowskiego, opowiadające o czterech porach roku. Z reżyserem rozmawia Przemysław Gulda z Gazety Wyborczej - Trójmiasto.
10-09-2019
Warszawa. Czwarta edycja Festiwalu Take Part In Art
Jesienny przegląd wyjątkowych spektakli ze świata w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych TAKE PART IN ART startuje we wrześniu w Starej Prochowni na Starym Mieście.
27-06-2019
Poznań. Wkrótce XIII Festiwal Sztuka Szuka Malucha
Czy sztuka nadaje się dla ruchliwych bobasów i rozgadanych przedszkolaków? Festiwal Sztuka Szuka Malucha zaprasza właśnie tych niecodziennych, najmłodszych uczestników kultury.
26-06-2019
Rybnik. Festiwal dla najnajów
Spektakle, warsztaty i wystawy. Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach zaprasza w dniach 29-30 czerwca na Festiwal RAJ NAJNAJ - 2. Letnia Akademia Malucha.
01-06-2019
Małgorzata Mach: podczas spektaklu dzieci mogą się bać w bezpieczny sposób
- Zależy nam na spontanicznych reakcjach dzieci i jesteśmy na to przygotowani. Rodziców prosimy o ciszę, bo rodzice często rozmawiają podczas spektakli, nadgorliwie i zupełnie niepotrzebnie tłumacząc dzieciom, co się dzieje na scenie, chociaż one same odpowiednio odbierają ten świat. Zmorą jest też robienie przez rodziców selfie podczas przedstawień - mówi Małgorzata Mach, pomysłodawczyni, producentka i reżyserka Teatrzyku Co w Trawie Piszczy, przygotowującego przedstawienia dla dzieci w wieku 0-5 lat.
17-05-2019
Warszawa. Nowe miejsce dla dzieci: Kosmos na Bednarskiej
Teatr Małego Widza otwiera w Warszawie drugą scenę. I już w najbliższy weekend zaprasza rodziców z dziećmi do zwiedzania instalacji "Kosmos" w nowej przestrzeni przy ul. Bednarskiej 9 na Mariensztacie.
16-05-2019
Wałbrzych. Prapremiera dla najnajów w czerwcu
"Raz, dwa, trzy..." to muzyczno-ruchowa zabawa dla naj-najmłodszych i ich rodziców. Teatr Lalki iAktora zaprasza 2 czerwca.
09-04-2019
Z dzieckiem do teatru
Teatralna oferta kierowana do dzieci w Wielkopolsce jest szeroka i zróżnicowana. Już krótki przegląd pozwala zobaczyć różnorodność propozycji skierowanych do młodych odbiorców. Wydarzenia te są przygotowane z myślą o widowni familijnej, czyli dzieciach i bliskich im dorosłych oraz o zorganizowanych grupach szkolnych i przedszkolnych - pisze Joanna Żygowska w portalu Kultura u Podstaw.
08-04-2019
Łódź. O Tomciu Paluszku dla najmłodszych widzów
"Tomcio Paluszek - gdzie ten maluszek" to projekt Teatru Arlekin przeznaczony dla najmłodszych widzów oraz dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
04-12-2018
Dobry teatr dla dzieci jest teatrem dla wszystkich
- Bardzo zależy nam na tym, żeby każdy mógł być naszym widzem. W związku z tym mamy wydarzenia, które przeznaczone są dla widzów w różnym wieku. Z Izabellą Nowacką, koordynatorką Sceny Wspólnej w Poznaniu, rozmawia Agata Wittchen-Barełkowska w portalu Kultura u Podstaw.
11-10-2018
Warszawa. Październikowe propozycje festiwalu TAKE PART IN ART
We wrześniu rozpoczął się Międzynarodowy Festiwal Teatru dla NAJmłodszych TAKE PART IN ART, podczas którego na warszawskiej scenie Starej Prochowni prezentowane są wyjątkowe spektakle adresowane do najmłodszych widzów. W tym miesiącu na maluchy czekają dwa niebanalne tytuły: "Jongle" i "Potjesman".
28-08-2018
Poznań. Premiera dla najnajów w Animacji
W niedzielę 9 września w Teatrze Animacji odbędzie się premiera spektaklu dla najnajów czyli dzieci w wieku 0-3 lata i bliskich im dorosłych - "LABirynt 2.0" Alicji Morawskiej-Rubczak w reżyserii autorki.
03-07-2018
Poznań. Festiwal sztuki dla "najnajmłodszych" od dzisiaj
Od wtorku w Poznaniu trwa 12. Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla Najnajmłodszych "Sztuka Szuka Malucha". Na sześciodniową imprezę złoży się w tym roku 40 wydarzeń, w tym polskie i zagraniczne spektakle, spotkania twórcze i warsztaty.
03-07-2018
Poznań. Rusza festiwal teatralny dla najnajów i ich rodziców
Z niemowlakiem do teatru? Tak! 3 lipca startuje w Poznaniu Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla Najnajmłodszych Sztuka szuka malucha. Sprawdźcie co (i dlaczego) warto zobaczyć.
29-06-2018
Poznań. Zbliża się XII Festiwal Sztuka Szuka Malucha
Podczas tego festiwalu organizatorzy chcą "poszerzać granice poznawcze odbiorców, dostarczać im coraz to nowych doznań artystycznych, stwarzać warunki do pogłębiania relacji i kreatywnego rozwoju"... Sztuka Szuka Malucha rozpocznie się 3 lipca.
25-06-2018
Poznań. Wkrótce festiwal dla najnajów
W dniach 3-8 lipca w Scenie Wspólnej Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu odbywać się będzie XII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Dla Najnajmłodszych "Sztuka Szuka Malucha". To festiwal rodzinny. Dla organizatorów najważniejsze jest współuczestnictwo w wydarzeniach dzieci i dorosłych - rodziców, opiekunów, dziadków.
11-04-2018
Wałbrzych. "Dom" dla najnajów
W Teatrze Lalki i Aktora trwają przygotowania do premiery. Spektakl, skierowany do najnajowej publiczności (0,5 - 3 lat), reżyseruje Seweryn Mrożkiewicz. Prapremiera 14 kwietnia na Małej Scenie.
05-04-2018
Wrocław-Łódź. Premiera "Ciao Ciało!" w ramach "Dotknij Teatru"
Ruchowe opowieści o fascynującym i tajemniczym mechanizmie ludzkiego ciała dla najnajmłodszych widzów pokaże wrocławski Novy Ruch Teatr. Premiera "Ciao Ciało!" w reżyserii Agnieszki Dziewy 8 kwietnia w ramach akcji "Dotknij Teatru" w Łodzi.
20-03-2018
Wrocław. "Dżungla" dla maluchów
Wrocławski Teatr Lalek zaprasza na kolejny spektakl dla najmłodszych widzów w wieku 0,5 - 2,5 lat. Spektakl jest podróżą do świata natury - dzikich dźwięków, barw i opowieści snutych bez słów, otwierającego się na doświadczanie wszystkimi zmysłami.
06-03-2018
Gdańsk. "Gwiazdka z nieba" dla najnajów w Miniaturze
Najnaje to najmłodszy widz teatralny w wieku od kilku miesięcy do 4 lat. 10 marca w Teatrze Miniatura premiera "Gwiazdki z nieba", spektaklu zaplanowanego jako pierwsze spotkanie z teatrem.
02-02-2018
Gniezno. Spektakl dla naj-najów u Fredry
Novum w repertuarze Teatru Fredry będzie oferta dla maluchów, czyli dzieci już od 2 roku życia.
04-01-2018
Prawdziwe w intencjach
- Założenia mamy cały czas takie same. Od początku chciałyśmy, żeby nasze spektakle poruszały widzów swoją prostotą, piękną muzyką i scenografią - mówią Monika Kabacińska i Beata Bąblińska z Teatru Atofri, który w 2018 roku będzie obchodził swoje 10. urodziny.
19-10-2017
Warszawa. Weekend z najnajami na Festiwalu Korczak
Jeszcze tylko do środy 25 października potrwa Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak 2017.
04-09-2017
Alicja Morawska-Rubczak: Nieustannie stawiam sobie wyzwania
- Dużo się uczę od naszych widzów. Pokazują mi, że cały czas muszę przekraczać granicę, jeśli chodzi o myślenie o tym, jakim odbiorcą jest bardzo małe dziecko - o pracy nad działaniami dla najnajów oraz spektaklu "blisko" w ramach programu Teatr Polska mówi reżyserka Alicja Morawska-Rubczak.
01-09-2017
Warszawa. Święto teatru dla NAJmłodszych widzów
Międzynarodowy Festiwal Teatru dla NAJmłodszych - TAKE PART IN ART organizowany przez Teatr Małego Widza i współfinansowany ze środków m.st. Warszawy, to pierwsze w Polsce i jedyne w Warszawie tak duże wydarzenie promujące ideę "teatru inicjacyjnego" - teatru dla dzieci od 1. roku życia.
24-03-2017
Od antraktu do Zadary, czyli alfabet teatru dla początkujących
Gdzie brzmi Gong im. Danuty Szaflarskiej, co to jest "widownia Lupowska" i kto mieszkał w Loży Stalina? Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, który obchodzimy 27 marca - alfabet teatru dla początkujących teatromanów proponują Izabela Szymańska i Dorota Wyżyńska w Gazecie Wyborczej.
26-01-2017
Poznań. Minifestiwal dla najnajów w Scenie Wspólnej
W najbliższy weekend maluszki, ich rodziny oraz artyści tworzący dla najmłodszych obchodzą wielkie święto. Nie, Dzień Dziecka nie został przeniesiony. Już po raz trzeci, z udziałem m.in. Teatru Atofri, odbędą się za to Small Size Days.
02-12-2016
Wrocław. "Gdzie jest miłość?" dla najnajów
Już niebawem, bo 4 grudnia we Wrocławskim Teatrze Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego odbędzie się pierwszą w tym sezonie premiera. Spektakl w reżyserii Agnieszki Kulińskiej skierowany jest do najmłodszych widzów. Bohaterami są zabawki, które można znaleźć w dziecięcym pokoju. "Gdzie jest miłość? " - przekonajmy się.
08-11-2016
Tyle świata dookoła
Nim jeszcze człowiek stanie na nogi, może trafić do teatru. Teatralna lalka już sześciolatkowi pozwoli zrozumieć ostateczną stratę, a plastyczne formy zjednoczą wszystkich. Scena dla najmłodszych stała się dziś bardzo pojemna - pisze Jolanta Gajda-Zadworna w tygodniku wSieci.
28-10-2016
Łódź. "Tuliluli" w Teatrze Pinokio
Nowa produkcja Teatru Pinokio (ul. Kopernika 16) adresowana jest do najmłodszych widzów, tzw. najnajów (0-3 lata). Spektakl "Tuliluli" prezentowany jest na Małej Scenie w piątek (godz. 10 i 16) oraz niedzielę (godz. 12 i 16).
04-10-2016
Warszawa. "Ogrodowy zawrót głowy" w Teatrze Małego Widza
15 i 16 października Teatr Małego Widza zaprasza na premierowe pokazy spektaklu "Ogrodowy zawrót głowy" skierowanego do dzieci w wieku 1-5 lat.
08-04-2016
Warszawa. Teatry dla "najnajów", czyli dla najmłodszych widzów
Podczas tych spektakli dzieci tarzają się po podłodze, komentują na głos, a na koniec bawią się z aktorami i jedzą elementy scenografii - poznaj spektakle dla najmłodszych.
08-03-2016
Gdańsk. Projekt "Taneczna misja vol. 2" w Miniaturze
12 marca Miejski Teatr Miniatura zaczyna realizację projektu "Taneczna misja vol. 2" we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Scena dla tańca 2016. Założeniem projektu jest prezentacja sztuki tańca dla widzów w różnym wieku.
08-03-2016
Poznań. Spektakl "Świat" na Wielkanoc dla najmłodszych
Jak co roku, Stary Browar zaprasza dzieci na spektakl wielkanocny. Tym razem będzie to "Świat", najnowsze przedstawienie Teatru NajNaj. Towarzyszyć mu będzie ogłoszenie wyników konkursu plastycznego. Spektakl odbędzie się dwukrotnie w niedzielę, 13 marca, o godz. 12 i 14.
20-02-2016
Gdańsk. Taneczna misja vol. 2: "LABirynt" w Miniaturze
12 i 13 marca Teatr Miniatura rozpocznie realizację projektu, dofinansowanego w ramach programu "Scena dla tańca" Instytutu Muzyki i Tańca.
08-12-2015
Warszawa. Ostatnie spektakle Festiwalu Take Part in Art
12 i 13 grudnia Teatr Małego Widza zaprasza na ostatnie spektakle I Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Take Part in Art. "Tam i z powrotem" zaprezentuje austriacki teatr TOIHAUS.
14-10-2015
Będzin. Premiera na Baby Scenie
"Hopla! Jesień, zima, wiosna!" - tak brzmi tytuł najnowszego spektaklu na Baby Scenie w Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana,
14-10-2015
Wrocław. Kręcenie, wiercenie i muszle klozetowe na scenie Teatru Lalek
Dwie muszle klozetowe, gumowe przepychacze i papier toaletowy na deskach Teatru Lalek. Aktorzy będą się nimi bawić na oczach dzieci w przedstawieniu "Kręcipupa". Premiera w sobotę.
29-09-2015
Wrocław. "Kręcipupa" dla najnajów
Muzyczno-ruchowe przedstawienie dla najnajmłodszych i ich rodziców. Spektakl o niepowstrzymanej potrzebie ruchu i niemożności powstrzymania się od kręcenia. Premiera Lale.Teatr i Wrocławskiego Teatru Lalek 17 października.
11-09-2015
Lublin. Podłoga pełna niespodzianek
Kolorowa podłoga, pod którą czeka wiele niespodzianek - takie atrakcje przygotował Teatr Andersena dla swoich najmłodszych widzów. W sobotę premiera spektaklu "Pod kolor". Teatr Andersena już po raz trzeci w swoim repertuarze przygotował propozycję dla najmłodszych.
10-07-2015
Gdańsk. Sztuka Szuka Malucha w Miniaturze
W dniach 10-12 lipca w Teatrze Miniatura odbędzie się gdańska odsłona 9. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki dla Najnajmłodszych Sztuka Szuka Malucha, organizowanego przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.
09-07-2015
Gdańsk-Gdynia. Sztuka Szuka Malucha i "Pociąg do miasta"
W ciągu tygodnia odbędą się w Trójmieście dwie ciekawe inicjatywy teatralne - w Miniaturze festiwal dla najmłodszych dzieci Sztuka Szuka Malucha i "Pociąg do miasta" Teatru Gdynia Główna.
08-07-2015
Warszawa. Teatry dla najnajów grają w wakacje
To, że dziecko jest za małe, by iść do przedszkola, nie oznacza, że jest za małe, by iść do teatru.
02-06-2015
"LABirynt" - wyjątkowa teatralna propozycja dla najmłodszych
"LABirynt" Alicji Morawskiej-Rubczak w Opolskim Teatrze Lalek. Pisze Małgorzata Kroczyńska w Nowej Trybunie Opolskiej.
01-06-2015
Labirynt, którego nie chce się opuszczać
"LABirynt" Alicji Morawskiej-Rubczak w Opolskim Teatrze Lalek. Pisze Martyna Friedla w Gazecie Wyborczej - Opole.
28-05-2015
Opole. LABirynt - spektakl teatru lalki dla dzieci do lat 3
LABirynt, którego premiera odbędzie się w piątek, to pierwszy w historii spektakl Opolskiego Teatru Lalki i Aktora dla niemowląt i dzieci do lat 3. Łączy w sobie teatr, muzykę, taniec współczesny, nowe media i zabawę.
27-05-2015
Opole. Eksperymentalny "Labirynt" dla naj, naj młodszych
- Na potrzeby teatru nazywamy "Labirynt" spektaklem, ale jest to instalacja. Dzieci bardzo chętnie włączają się do choreografii, nawet w pozornie najmniej interaktywnych scenach - mówi Alicja Morawska-Rubczak, reżyserka i pedagog Opolskiego Teatru Lalki i Aktora w Opolu.
08-04-2015
Opole. Alicji Morawskiej-Rubczak teatr dla 3-latków
Alicja Morawska-Rubczak z Opolskiego Teatru Lalki i Aktora w Opolu dostała prestiżowe stypendium ministra kultury "Młoda Polska". Morawska-Rubczak jest pedagogiem teatru. Pomysł, dzięki któremu dostała stypendium, ma pokazać teatr dzieciom nie starszym niż 3-letnie.
25-03-2015
Energia, która płynie z widowni
- Pokazujemy dzieciom fragment uporządkowanej artystycznie rzeczywistości. Dziecko kilkumiesięczne, czy 2-3-letnie, nie jest jeszcze zanurzone w kulturze, nie zna konwencji, dlatego to, co widzi, przyjmuje całym sobą, w sposób naturalny. Stąd większość przedstawień to propozycje, które mały widz odbiera przede wszystkim poprzez zmysły, sensorycznie - O teatrze dla najnajów opowiada Zbigniew Rudziński z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.
12-12-2014
Teatr najnajowy
Teatr dla najnajmłodszej publiczności pojawił się w Polsce przed nieomal dekadą. W ciągu ostatnich dwóch, trzech lat obserwujemy prawdziwy najnajowy boom - pisze Justyna Czarnota w kwartalniku Teatr Lalek.
18-06-2014
Jelenia Góra. Premiera dla maluchów
"Łódeczka" na podstawie scenariusza i w reżyserii Alicji MorawskiejRubczak to najnowsza propozycja Teatru im. Cypriana Kamila Norwida dla maluszków w wieku od roku do 4 lat. Premiera spektaklu odbędzie się 22 czerwca (w niedzielę) o godz. 11.00 i 13.00 w foyer teatru.
21-05-2014
Wrocław. "Plama" w WTL
Prapremierę multimedialnego spektaklu o królewnie przygotowuje Wrocławski Teatr Lalek. Tekst i reżyseria Martyny Majewskiej. Premiera 1 czerwca.
11-09-2013
Warszawa. Sezon małego widza
Jak teatry dziecięce przyciągają widzów? Proponują zajęcia edukacyjne, przedstawienia dla kilkumiesięcznych dzieci, spektakl o portalach społecznościowych. I cały czas poszerzają ofertę.
06-09-2013
Wrocław. Premiera spektaklu "brzUCHO" w Lalkach
Spektakl, który otworzy nowy sezon we Wrocławskim Teatrze Lalek, jest przeznaczony dla "najnajów", czyli najmłodszych widzów, rozpoczynających dopiero przygodę z teatrem. A nawet tych naj, naj, najmłodszych, bo na widownię są zaproszone już półroczne maluchy.
29-08-2013
Naj naj ważniejsze
Część nauczycieli niewiele wie o teatrze i, co gorsza, nie chce wiedzieć. Ich zdaniem, z definicji, dzieci powinny oglądać słodkie bajki. Ich wizja teatru budowana jest na własnych dziecięcych wspomnieniach. A jest to teatr, który już nie istnieje (i dobrze!), bo wtedy spełniał swoją rolę, ale dzisiaj już się zdezaktualizował - o teatrze dla dzieci rozmawiają w Dialogu Halina Waszkiel, Sylwia Chutnik, Alicja Morawska-Rubczak i Ewa Piotrowska.
23-08-2013
Wrocław. "brzUCHO" dla najnajów
To trzecia propozycja Wrocławskiego Teatru Lalek dla naj-najmłodszych widzów. Spektakl " w reżyserii Alicji Morawskiej-Rubczak - uznanej badaczki, kuratorki, a ostatnio również reżyserki teatru dla niemowląt. Premiera 7 września.
02-05-2013
Warszawa. Bajowe Najnaje podbijają świat
"Śpij", spektakl Teatru Baj dla najnajów przebywa w Rosji na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym KINGFESTIVAL w Nowogrodzie Wielkim. 1 i 2 maja został pokazany w Permie na Uralu.
19-03-2013
Białystok. W BTL-u gościnny spektakl dla naj, najmłodszych
Od 19 do 22 marca w Białostockim Teatrze Lalek obejrzeć można przedstawienie dla najmłodszych dzieci. Takich od 0 do lat trzech. Ze spektaklem "Śpij" gościnnie występuje teatr Baj. Mamy 3 pojedyncze bilety
31-01-2013
Białystok. "Lenka" w BTL
Tym razem dla najmłodszych. Piękna bajka ucząca o tym, że każdy z nas jest inny i że trzeba nauczyć się tolerancji, swoją premierę będzie miała w sobotę w Białostockim Teatrze Lalek.
29-11-2012
Łośno. Bajanie dla najmłodszych
"Baju, baju mój naj-naju", przygotowywany przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Nova w Łośnie, to pierwszy w Lubuskiem spektakl dla widzów od 1 roku życia. Premiera w niedzielę w Miejskim Ośrodku Sztuki w Gorzowie.
25-09-2012
Mały krokodyl szuka swojej mamy wśród klocków
"A Ku Ku" w reż. Marii Jamińskiej w Teatrze Lalek Pleciuga. Pisze Ewa Koszur w Głosie Szczecińskim.
24-09-2012
"A ku ku" w Pleciudze - sztuka dla naj, naj-młodszych
"A ku ku" w reż. Marii Jamińskiej w Teatrze Lalek Pleciuga w Szczecinie. Pisze Ewa Podgajna w Gazecie Wyborczej - Szczecin.
24-09-2012
Krokodylek szuka mamusi
"A Ku Ku" w reż. Marii Jamińskiej w Teatrze Pleciuga w Szczecinie. Pisze Monika Gapińska w Kurierze Szczecińskim.
17-09-2012
Szczecin. W Pleciudze premiera dla najmłodszych
22 września Teatr Pleciuga zaprasza na premierę dla najmłodszych widzów "A ku ku" Marii Jamińskej.
18-06-2012
Warszawa. Teatr dla najmłodszych dzieci
Przedstawieniem "I bach prosto w piach" Teatr Małego Widza uczcił swoje pierwsze urodziny. Placówka przy ul. Jezuickiej na Starym Mieście swoją ofertę kieruje do maluchów w wieku od roku do pięciu lat.
23-03-2012
Poznań. Weekend z teatrem dla najmłodszych
Co pokażą w ten weekend teatry specjalizujące się w przedstawieniach dla najmłodszych - Atofri i Studio Teatralne Blum?
10-01-2012
Najnaj w teatrze
Uczestniczenie w podobnych spektaklach dostarcza maluchom mnóstwa radości - o spektaklach "LaBOBOtorium" w reż. Moniki Kováčovej z Bábkowégo Divadla na Rázcestí, "Glina" w reż. Barbary Kölling z Teatru Helios w Hamm i "Szepty z brzuszka" w reż. Kathariny Schrott z Teatru Toihaus z Salzburga pokazywanych w ramach Sceny Prezentacji przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu pisze Agata Drwięga z Nowej Siły Krytycznej.
10-06-2011
Warszawa. Inauguracja teatru dla maluchów w SCEK
Stworzyłam już teatr dla starszych widzów - niedawno obchodziliśmy 14. urodziny Konsekwentnego, który z powodzeniem utrzymuje się na polskiej scenie niezależnej. Od dziesięciu lat pracuję też z przedszkolakami i uczniami - mówi Agnieszką Czekierdą, założycielką pierwszego w Polsce repertuarowego teatru dla widzów od 1 do 4 lat i sceny dla dzieci od lat 5 do 10 lat.
02-09-2010
Białystok. Sztuka Marty Guśniowskiej dla dwulatków
Może nas spacyfikują. Może rozpełzną się po całej sali i wejdą pod podest. Może na chwilę się rozpłaczą. Ale najważniejsze, by dobrze się bawiły - mówią twórcy nowatorskiego spektaklu "Pan Brzuchatek". Po raz pierwszy w teatrze widzami będą maluchy najmniejsze z najmniejszych. Już nawet półtoraroczne, a nawet młodsze
02-11-2009
Teatralny Finał Biennale
Biennale Sztuki dla Dziecka miało w tym roku dwie odsłony. Niedawno skończyła się jesienna - pisze Alicja Morawska-Rubczak z Nowej Siły Krytycznej.