powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Poznań. Słowacki w rockowej odsłonie z Nowego online

Teatr Nowy zaprasza 22 maja o godz. 20 na spektakl "Beniowski. Ballada bez bohatera". W ramach wielkiego finału obchodów Dnia Teatru Publicznego - i w ramach podziękowania za prawie 55000 odsłon naszych spektakli w sieci oraz za wszystkie wpłaty na rzecz Teatru Nowego - streaming 22 maja będzie dostępny za darmo na trzech platformach TN - informuje poznańska scena.

Dwa tygodnie temu - na przekór okolicznościom - wróciliśmy do grania na żywo, choć przed kamerami i pustą widownią. DZIEWCZYNKĘ ZZA/PRZYSZŁOŚĆ BOLI TYLKO RAZ w tamten piątkowy wieczór obejrzało 3500 Widzów (dla porównania - widownia Sceny Nowej liczy... 150 miejsc!), a transmisja odbiła się w internetowej społeczności i w mediach szerokim echem.

To skłania nas do uczynienia kolejnego szaleńczego kroku w sieć. Już 22 maja o godz. 20.00 zapraszamy na spektakl, który stał się hitem festiwalu KLASYKA ŻYWA... Przed Państwem BENIOWSKI. BALLADA BEZ BOHATERA!

W ramach wielkiego finału obchodów Dnia Teatru Publicznego - i w ramach podziękowania za prawie 55000 odsłon naszych spektakli w sieci oraz za wszystkie wpłaty na rzecz Teatru Nowego - streaming 22 maja będzie dostępny za darmo na trzech platformach TN:

- na profilu Teatru Nowego w portalu Facebook https://www.facebook.com/teatrnowypoznan/- w serwisie YouTube https://www.youtube.com/TeatrNowyPoznan- i w portalu Twitch www.twitch.tv/teatrnowypoznan

Wprowadzamy jednak pewną zmianę - dostęp do przedstawienia będzie darmowy TYLKO 22 maja od godziny 20.00 do 23.59.

Natomiast od od 23 maja (od godziny 11.00) przez niecały tydzień, BENIOWSKIEGO będą Państwo mogli obejrzeć odpłatnie, w wersji "do wypożyczenia" na platformie https://live.teatrnowy.pl/ - pomyśleliśmy, że może to być dobry pomysł dla tych z Państwa, którzy na piątkowy wieczór mają już jakieś plany, a mają jednocześnie apetyt na wieszcza Słowackiego w mocno rockowej odsłonie.

Podkreślamy też, że ponownie zadbamy o to, by zachować przy organizacji tego wydarzenia wszelkie zasady bezpieczeństwa: scena i kostiumy zostaną zdezynfekowane, a aktorzy zadbają o zachowanie stosownych odstępów i wszelkich innych zasad gwarantujących im bezpieczeństwo. Będzie to więc BENIOWSKI w nieco zaktualizowanej odsłonie, pełen smaczków dla tych, którzy widzieli wersję "przedpandemiczną"...

Nie zmieni się jedno: nasza BALLADA BEZ BOHATERA to wciąż klasyczna opowieść o Maurycym Beniowskim, magii, dawnych wierzeniach, świętych dębach i sile słowiańskiej duszy, podlana zupełnie nowym muzycznym sosem. Sztuka składania pieśni w rockowej, internetowej i odpornej na wirusa nudy wersji!

Serdecznie zapraszamy do spędzenia kolejnego piątkowego wieczoru z Teatrem Nowym, pokażmy światu, że teatr potrafi dokonywać rzeczy niemożliwych!

#TNwkwarantannie #klasykażyje