powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Bielsko-Biała. Produkcje Teatru Polskiego na nowej platformie VOD

Teatr Polski uruchomił nową platformę do prezentacji przedstawień i treści multimedialnych, m.in. swoich archiwalnych i premierowych spektakli.

Na początek zaprezentowany został premierowo (i bezpłatnie!) parateatralny program historyczny pt. "Fabryka sensacji Proszyk i Kachel". Kolejna planowana bezpłatna prezentacja to spektakl pt. "Humanka" w reżyserii Agaty Puszcz 21 maja o godzinie 19:00.

W serwisie znajdą się również nowe, ciekawe treści udostępniane płatnie. Pierwszą taką propozycją jest internetowa premiera spektaklu pt. "W górę!" w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. Będzie to pierwsza premiera Teatru Polskiego "w sieci". I pierwsza premiera, na której ilość miejsc nie będzie ograniczona liczbą foteli na teatralnej widowni! Czyli spektakl będą mogli obejrzeć wszyscy chętni.

Platforma umieszczona jest pod adresem - www.vod.teatr.bielsko.pl.

Rejestracja jest bezpłatna (wymaga jedynie potwierdzenia e-maila). Po zalogowaniu na platformę można zobaczyć listę wydarzeń i spektakli dostępnych online. Ponieważ spektakle (i inne treści) będą emitowane w określonych godzinach w danym dniu, bardzo ważne jest, aby zalogować się na platformę o właściwej porze.

Ale to jeszcze nie wszystko. Planujemy rozwijać naszą platformę o nowe propozycje i nowe funkcjonalności, aby wyjść naprzeciw zainteresowaniom naszych widzów.

Zapraszamy już teraz do bezpłatnego zalogowania się na vod.teatr.bielsko.pl