powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. O twórczości i dramaturgii w spektaklach tanecznych

B'cause Dance Company zaprasza dziś o godz. 20.00 na premierowy odcinek serii "O tańcu, sztuce i jak sobie z tym radzić", w którym gościł będzie Patryk Dariusz Gacki, a rozmowa dotyczyć będzie twórczości i dramaturgii w spektaklach tanecznych.

"O tańcu, sztuce i jak sobie z tym radzić" to seria rozmów o tańcu z artystami oraz ludźmi kultury prowadzona przez Bartka Woszczyńskiego.

Ten cykl spotkań jest inicjatywą B'cause Dance Company, a poruszane w nim będą tematy dotyczące roli tańca w społeczeństwie, inspiracji, roli światła i muzyki w tworzeniu spektakli tanecznych, sztuki interpretacji tańca itp. Celem tego działania jest edukacja taneczna i artystyczna naszych odbiorców, a także proponowanie nowych perspektyw doświadczonym twórcom. Jednak podczas spotkań będziemy poruszali tematy, które nie tylko będą interesujące dla ludzi związanych z tańcem, ale także dla osób, które ze sztuką nie mają wiele wspólnego, co pozwoli im na poznanie tańca współczesnego i jego procesu twórczego "od kuchni". Rozmowy udostępniane są w każdą środę o godz. 20.00 na kanale YouTube - B'cause Dance Company.

Więcej informacji:

www.bcausedancecompany.com

www.facebook.com/bcausedancecompany