powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Gorzów Wlkp. "Paryż i Ty" online

Teatr im. Osterwy przedstawia kolejną propozycję na weekend do obejrzenia w sieci. 24 maja zobaczymy spektakl autorski Jana Tomaszewicza "Paryż i Ty".

Spektakl muzyczny zbudowany na bazie najpopularniejszych szlagierów francuskich jest wspomnieniem miłości przeżytej w Paryżu i napotkanych tam kobietach. Niezwykłe wykonanie i zaskakujące interpretacje nawiązują do klimatu paryskich kabaretów ubiegłego wieku. To spektakl nie tylko o miłości, tęsknocie, rozczarowaniu i nostalgii, ale także o przyjaźni, radości, nadziejach i marzeniach. W przedstawieniu usłyszymy m.in. piosenki: "Isabelle", "Nathalie", "Emmanuelle ", "La Boheme", "Nie opuszczaj mnie", "Jeśli nie istniałabyś", "Flirt", "Kobieta i mężczyzna", a wszystko to dopełnione muzyką na żywo.

"To przedstawienie powoduje, iż człowiekowi usta same układają się do uśmiechu, a na sercu robi się jakoś radośniej" - Joanna Ostrowska teatralny. pl.

W spektaklu występują: Beata Chorążykiewicz, Anna Łaniewska, Karolina Miłkowska-Prorok, Joanna Rossa, Michał Anioł, Bartosz Bandura, Jan Mierzyński, Artur Nełkowski, Kamil Mróz /gościnnie/ oraz zespół muzyczny w składzie: Marek Zalewski /fortepian/, Paweł Czyrka /gitara basowa/, Daniel Maternik /gitara/, Kacper Trębacz /akordeon/, Mariusz Lipiński /perkusja/

Spektakl prezentowany będzie w niedzielę 24 maja o godz. 20.00 na kanale You Tube, Facebooku i stronie internetowej teatru.