powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Trzy premiery wydarzeń online w Teatrze Młyn

Teatr Młyn szykuje premierowe wydarzenia online. 21 maja o godz. 21.00 będzie można posłuchać pierwszego z czterech odcinków "Daleko", 22 maja swoją premierę ma album z piosenkami ze spektaklu "Naga Praga", a dla najmłodszych przygotowali słuchowisko "Słonik w domu".

"Daleko" jedną z pierwszych literackich prób spojrzenia na świat w pandemii z kobiecej perspektywy, prezentować będziemy w czterech odcinkach: 21 maja, 28 maja, 4 czerwca, 11 czerwca o godz. 21.00. To kolejny projekt z cyklu MŁYN W DOMU dla dorosłych.

Odnosząca zawodowe sukcesy czterdziestolatka za wszelką cenę próbuje skontrolować swoje życie. Jej codzienność to skomplikowany projekt, utrudniony kryzysem w małżeństwie, relacjami ze zbuntowaną córką i synem - dzieckiem wysokich wymagań, wychowywanym przez kolejne nianie. W grafiku ciasno wypełnionym nawigowaniem rodzinnego i zawodowego życia, bohaterka próbuje znaleźć miejsce dla siebie, w postaci potajemnych, ściśle wyliczonych spotkań z mężczyzną. Podejrzenie przypadku koronawirusa w pracy męża, skłania rodzinę do podjęcia spontanicznej decyzji o wyjeździe do zakupionego niegdyś domu na wsi. Życie w izolacji dalekie jest jednak od sielanki...

***

NAGA PRAGA

Premiera albumu z piosenkami - 22.05

***

SŁONIK W DOMU

Premiera ostatniej części słuchowiska - 25.05

Znacie już nasze słuchowiska dla dzieci i rodziców napisane specjalnie na czas przymusowej izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa? Słonik, przeżywa podobne przygody, jak jego rówieśnicy, którzy zostali w domach. W ostatnim odcinku nie mógł oderwać się od ekranu, ale w końcu razem z Tatą znaleźli sposób na to, jak spotykać ulubionych bajkowych bohaterów także poza telewizorem. Już w najbliższy poniedziałek kolejny, ostatni już z czterech odcinków. Tym razem o złych snach....

Wesprzyj nas

W trudnych dla wszystkich, także dla ludzi kultury, czasach, kiedy wciąż nie możemy grać spektakli dla dzieci i dorosłych z naszego repertuaru, staramy się pozostawać w kontakcie z Widzami, realizując kolejne słuchowiska i wydarzenia online. Możesz nam w tym pomóc.

Wpłać dowolną kwotę na podany niżej numer rachunku, pisząc w tytule przelewu "Darowizna na cele statutowe". Za każdą wpłatę, serdecznie dziękujemy!

Fundacja Artystyczna Młyn

ul. Ludna 7 m. 15, 00- 405 Warszawa

PKO BP 68102010970000710201405315

"Darowizna na cele statutowe"