powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Szczecin. Szczególny Dzień Matki przez internet w Teatrze Kana

Kana zaprasza na spektakl "Projekt: Matka" i spotkanie z widzami online. Przedstawienie, jak i spotkanie po nim z aktorkami (Bibianna Chimiak, Karolina Sabat, Marta Giers-Sanecka), reżyserem (Mateusz Przylęcki) i gośćmi będzie transmitowane na żywo na kanale na YouTube no.theatre.pl i na stronie teatru (kana.art.pl) 26 maja o godz. 19.

Dostęp do transmisji będzie bezpłatny. Dla chętnych istnieje możliwość zakupienia biletu dobrej woli o wyjściowej cenie 5 zł (bilety w dowolnej liczbie kupić można przez stronę internetową). Po spektaklu Kana zaprosi widzów na spotkanie z twórcami i zaproszonymi gośćmi. Będzie można do dołączyć na Zoomie lub słuchać jej podczas tej samej transmisji live przez YouTube.

"Projekt: Matka" to spektakl mocny, bezlitośnie rozprawiający się z mitami na temat macierzyństwa, wszelkimi teoriami, pięknymi opisami w książkach, kiedy kobietę ponoć wyłącznie rozświetla stan błogosławiony, dziecko kwili, a nie wrzeszczy jak opętane, wszystko wydaje się być takie uduchowione i niezwykłe. A tymczasem...