powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Łódź. Teatr Nowy zbiera "na doładowanie"

Pomimo zawieszenia działalności, Teatr Nowy planuje przygotowanie nowych premier i działań aktywizujących swoich widzów za pośrednictwem Internetu. Aby te działania mogły zostać zrealizowane Teatr zakłada zbiórkę crowdfundingową pod hasłem "Teatr Nowy w Łodzi - zbieramy na doładowanie!".

Zbiórka odbędzie się na portalu PolakPotrafi.pl. Za jej pośrednictwem widzowie i miłośnicy teatru mogą wpłacać pieniądze w zamian za ciekawe nagrody. Można będzie między innymi wziąć udział w warsztatach ze świetlikiem teatralnym, z dźwiękowcem oraz zgłębić tajniki powstawania scenografii teatralnej czy charakteryzacji. Dla osób zainteresowanych aktorstwem, także znajdą się warsztaty!

Oprócz tego w zamian za wpłatę można będzie otrzymać imienne podziękowania od ulubionego aktora, dostać programy teatralne czy plakaty z autografami. Dla osób, które lubią teatralne pogaduszki w bufecie, Teatr zaoferował także lunch z dyrektorem artystycznym - Maciejem Wojtyszką!

Cała lista nagród znajduje się na stronie PolakPotrafi.pl.

Uzbierane środki przeznaczone będą na pokrycie części kosztów

planowanych przedsięwzięć - między innymi na realizację premiery "Opowieści z Baru Kokos" czyli cyklu krótkich, zabawnych form teatralnych na podstawie felietonów Anatola Potemkowskiego, realizację spektakli "Obietnica Poranka" Romaina Gary'ego i "Kto odkrył Amerykę" Chrisa Spilioti (oba w reżyserii Macieja Wojtyszki) oraz na pokrycie kosztów ZAIKS-u.