powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Koncert "Poza świat(ł)em" Teatru Rampa online

W ramach Dnia Teatru Publicznego 2020 Teatr Rampa zaprasza na wyjątkowe wydarzenie muzyczne pt. "Poza świat(ł)em" z udziałem artystów Sceny Muzycznej.

Będzie to nagranie koncertu z najpiękniejszymi przebojami z repertuaru światowego teatru muzycznego w anturażu pustej, surowej Dużej Sceny Teatru Rampa - takiej jaką jest w tym czasie.

W koncercie wystąpią Dorota Osińska - wybitna wokalistka, która ma na koncie 5 solowych płyt i wiele ról teatralnych oraz Jakub Wocial - aktor musicalowy i reżyser, zdobywca tytułu Najlepszy Wokalisty Musicalowy 2018 w konkursie Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury, a także tancerze Natalia Kielan i Santiago Bello.

W ich wykonaniu zabrzmią między innymi tak wspaniałe utwory jak: "Daj mu żyć", "Falling Slowly", "Calling You", "Over The Rainbow" czy "Never Enough". Artystom towarzyszyć będą muzycy: Paweł Stankiewicz, Kornel Jasiński, Piotr Maślanka.

Pragniemy, aby to wydarzenie przypomniało, co jest siłą przekazu musicalowych przebojów oraz aby Nasi Widzowie zatęsknili za Teatrem Rampa - takim który znają i kochają.

A tymczasem bądźcie na fb Teatru Rampa 22 maja o godz. 21.00.