powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. "Dżungla" w ramach Dnia Teatru Publicznego

Wrocławski Teatr Lalek zaprasza Widzów na kolejne RODZINNE SPOTKANIE Z WTL-em. Tym razem udostępni spektakl dla najnajmłodszych i bliskich im dorosłych - "Dżunglę" w reż. Alicji Morawskiej-Rubczak.

Na przedstawienie zapraszamy w ramach obchodów Dnia Teatru Publicznego 2020, dlatego wyjątkowo udostępnimy je nie w niedzielę, a w SOBOTĘ - 23.05 o godz. 15.00.

#CZEKAMY

23.05 | 15.00 DŻUNGLA

Nagranie spektaklu dostępne będzie przez 24 godziny na stronie WTL (patrz link poniżej)

DŻUNGLA | wiek 0.5-2.5 lat | reż. Alicja Morawska-Rubczak

Zanurzyć się w soczystej, wielobarwnej zieloności dżungli. Wsłuchać się w dzikie brzmienia, pulsowanie natury: głosy ptaków, szmer roślin, chrobot owadów, przyjrzeć temu, co tajemnicze i piękne zarazem. Poczuć tę niezwykłą rytmiczną energię

DŻUNGLA to podróż do świata natury - dzikich dźwięków, barw i opowieści snutych bez słów - otwierającego się na doświadczanie wszystkimi zmysłami.

Przedstawienie powstało z fascynacji bogactwem amazońskiej dżungli - obszaru najbardziej dziewiczego i zagrożonego jednocześnie, domu tysięcy gatunków owadów, zwierząt i roślin, w którym zachowane zostały naturalne, pierwotne więzi człowieka i natury. Twórcy spektaklu chcą podzielić się z widzami refleksją nad tą piękną relacją; poszukać wspólnie korzeni międzyludzkiej bliskości, opartej na rytmach, rytuałach codzienności i harmonii z otaczającym światem.

Reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak

Scenografia: Barbara Małecka

Muzyka: Wacław Zimpel

Obsada: Anna Bajer, Agata Cejba, Irmina Praszyńska

Data premiery: 7.04.2018 r.

Uwaga: na naszej stronie w zakładce TEATR ONLINE / TEATR NA WYNOS znajdują się materiały z zabawami inspirowanymi spektaklem, a także tekst i nagranie piosenki PACHAMAMA - do wspólnego rodzinnego śpiewania!

U W A G A

Nagrania prezentowane w ramach cyklu RODZINNE NIEDZIELE Z WTL-EM mają charakter roboczy i zostały dokonane w celach dokumentacyjnych. Nie były reżyserowane z myślą o prezentacji online, korzystamy z nich np. podczas wznowień albo zastępstw. Niektóre z nich to rejestracje prób generalnych bez udziału widzów. Udostępniamy je wyłącznie ze względu na szczególne okoliczności. Nie zastąpią one wizyty w teatrze, ale mogą być świetną okazją do zajrzenia w teatralne kulisy.