powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Sanok. "Opowieści Pustelnika" online

Fundacja na Rzecz Kultury "Walizka" zaprasza w najbliższą sobotę, 16 maja o godz. 19 na dziadowski zoom, czyli "Opowieści Pustelnika" online.

"Opowieści Pustelnika" to spektakl drogi i refleksji. Przygotuj się, że Twój świat na godzinę zwolni - wyłącz telefon, usiądź wygodnie, zapewnij sobie komfort słuchania/oglądania. Na spektakl zabierz rodzinę i przyjaciół - opowieści najlepiej słucha się z bliskimi.

Nie musisz mieć konta Zoom. Jeśli potrzebny będzie program, to zostaniesz poproszona/y o instalację i później o dostęp do kamery i mikrofonu (allow/yes). Możesz też łączyć się bezpośrednio z przeglądarki czy z aplikacji na telefon (Zoom Cloud Meeting). Ze względu na charakter naszego wydarzenia

na czas opowieści poprosimy, byś wyłączył kamerę i wyciszył mikrofon oraz przełączył się na tryb "Hide Non-video participants". Przez techniczny labirynt zooma pomożemy Ci przejść zanim rozpocznie się spektakl.

Przed spotkaniem warto zadbać o słuchawki oraz internet o dobrej przepustowości (kabel jest lepszy niż wi-fi);

Po zakończeniu spektaklu zapraszamy do pozostanie na zoomie, będziemy mogli się zobaczyć i chwilę porozmawiać.

Wszystkim, którzy mogą nas wesprzeć dziadowską jałmużną będziemy wdzięczni za datki na konto naszej Fundacji, w tytule: DAROWIZNA.

Fundacja na Rzecz Kultury "Walizka"

Kościuszki 29

38-500 Sanok

39160014621885311220000001