powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. "Jak się kochamy w domu?" na Dzień Teatru Publicznego

Mazowiecki Teatr Muzyczny zaprasza na specjalną odsłonę spektaklu "Jak się kochamy w domu?" w reż. Izabelli Bukowskiej-Chądzyńskiej w ramach Dnia Teatru Publicznego 2020.

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zapraszają na Dzień Teatru Publicznego 2020.

W tym roku Dzień Teatru Publicznego Mazowiecki Teatr Muzyczny obchodzi inaczej. Nie spotka się osobiście z Widzami w murach Teatru, ale pomimo wszystko zaprasza na wspólne świętowanie tego dnia online. Na tę okazję przygotował specjalną odsłonę spektaklu muzycznego "Jak się kochamy w domu?", którego premiera odbyła się 14 lutego br.

"Jak się kochamy w domu?" to trzy historie o nas. O potrzebie i pragnieniu bliskości, o nieuniknionym poczuciu samotności. Dwóch biegunach, które się przyciągają i odpychają. To ponadczasowa, wielowymiarowa historia o budowaniu i rozpadzie relacji między ludźmi. To historia o miłości.

Przez cztery dni, począwszy od 18 maja, na profilu Teatru zaprezentowany zostanie niepublikowany wcześniej materiał, przygotowany teraz szczególnie po to, aby wspólnie uczcić tegoroczny Dzień Teatru Publicznego. Bez widowni, ale razem.

Zapraszamy i do zobaczenia na www.facebook.com/MTeatr

JAK SIĘ KOCHAMY W DOMU?

libretto: Klaudia Paź

teksty piosenek: Kamil Banasiak

muzyka: Urszula Borkowska

reżyseria: Izabella Bukowska-Chądzyńska

scenografia i kostiumy: Agata Skajster

reżyseria światła: Jędrzej Skajster

obsada: Izabella Bukowska-Chądzyńska, Marta Kurzak, Marta Wiejak/ Lidia Sadowa, Adrian Brząkała, Paweł Ciołkosz/ Marcin Kwaśny, Robert Kudelski.