powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Lublin. Teatr Stary zamknięty do końca sezonu

W trosce o zdrowie Widzów, w oparciu o informację Wojewody Lubelskiego z dnia 21 marca 2020 roku oraz wypowiedź Wicepremiera i Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego z dnia 11.05.2020, Teatr Stary przedłuża zamknięcie do końca sezonu artystycznego i odwołuje wszystkie wydarzenia zaplanowane do 14 czerwca 2020 roku.

11 maja otworzyliśmy kasę teatru, by umożliwić Państwu dokonywanie zwrotów biletów zakupionych stacjonarnie. Kasa będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16.

W celu dokonania zwrotu zapraszamy w godzinach otwarcia kasy z blankietami biletowymi oraz wypełnionym formularzem zwrotu (formularz dostępny jest na naszej stronie internetowej pod linkiem >>>FORMULARZ<<<) oraz na miejscu w kasie. Środki za bilety zakupione w kasie teatru zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane w formularzu zwrotu.

Środki za bilety zakupione w systemie on-line zostaną automatycznie przekazane za pośrednictwem systemu DotPay na numer rachunku bankowego, z którego została zrealizowana transakcja w chwili zakupu biletów.

KONTAKT Z KASĄ MOŻLIWY JEST TAKŻE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9.00-15.00 POD NUMEREM TELEFONU 663 111 243.

Karolina Rozwód i Zespół Teatru Starego w Lublinie