powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. "Rechnitz. Opera - Anioł Zagłady" z TR Warszawa online

Pokaz internetowy spektaklu w reżyserii Katarzyny Kalwat na podstawie tekstu Elfriede Jelinek odbędzie się jutro o godzinie 20. Poleca na łamach portalu AICT Łukasz Maciejewski.

Krytyk przypomina swoją recenzję przedstawienia publikowaną na łamach "Wprost": http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/274114.html

***

(...)

Po raz pierwszy online - "Rechnitz. Opera - Anioł Zagłady" w reżyserii Katarzyny Kalwat według tekstu noblistki Elfriede Jelinek - informują organizatorzy.

Czas trwania spektaklu: ok. 2 godz.

Nagranie na Vimeo będzie uzupełnione o napisy w języku polskim (realizacja w ramach projektu TR Bez Barier 2020) i angielskim.

Premiera wersji performatywnej "Rechnitz. Opera - Anioł Zagłady" odbyła się 25 września 2018 podczas 61. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej "Warszawska Jesień", natomiast premiera wersji teatralnej - 7 i 8 lutego 2019 roku.

***

Spotkanie z aktorami i twórcami

O godz. 22:30 porozmawiamy z twórczyniami i twórcami spektaklu na żywo. Zapraszamy do zadawania pytań i dzielenia się swoimi wrażeniami! Spotkanie odbędzie się na Facebook Live TR Warszawa, link dostępny będzie na stronie wydarzenia przed rozpoczęciem.

(...)