powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Lublin. Zwrot biletów w kasie Starego

Na 11 maja Teatr Stary zaplanował ponowne otwarcie kasy teatru, by umożliwić Państwu dokonywanie zwrotów biletów zakupionych stacjonarnie. Kasa będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16.

W celu dokonania zwrotu zapraszamy w godzinach otwarcia kasy z blankietami biletowymi oraz wypełnionym formularzem zwrotu (formularz dostępny jest na naszej stronie internetowej (patrz link pod tekstem) oraz na miejscu w kasie. Środki za bilety zakupione w kasie teatru zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane w formularzu zwrotu.

Środki za bilety zakupione w systemie on-line zostaną automatycznie przekazane za pośrednictwem systemu DotPay na numer rachunku bankowego, z którego została zrealizowana transakcja w chwili zakupu biletów.

KONTAKT Z KASĄ MOŻLIWY JEST TAKŻE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9.00-15.00 POD NUMEREM TELEFONU 663 111 243.

Przypominamy, że w trosce o zdrowie naszych Widzów, w oparciu o informację Wojewody Lubelskiego z dnia 21 marca 2020 roku przedłużyliśmy zamknięcie Teatru Starego do 24 maja br. i niniejszym odwołaliśmy wszystkie zaplanowane do tego dnia wydarzenia. W zależności od dalszych decyzji ustawodawczych oraz wytycznych dotyczących działalności instytucji kultury (w tym teatrów), jakich ogłoszenie na połowę miesiąca zapowiada Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego termin ten może ulec zmianie. Ze względu na odwołanie przez The Metropolitan Opera wszystkich wydarzeń do końca sezonu nie odbędzie się także wydarzenie 13 czerwca.

Sytuację będziemy monitorować i na bieżąco będziemy stosować się do zaleceń odpowiednich organów. Prosimy o zapoznawanie się z komunikatami, które będziemy przekazywać na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Karolina Rozwód i Zespół Teatru Starego w Lublinie