powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. WOK prezentuje "Króla Artura" online

"Frost Scene" z "Króla Artura" Henry'ego Purcella w reżyserii Michała Zdunika to kolejna przygotowana w warunkach kwarantanny premiera Warszawskiej Opery Kameralnej. Do obejrzenia już w sobotę o 19 na Facebook'u i YouTubie.

Warszawska Opera Kameralna namawia do pozostania w domach, zapraszając do obcowania z kulturą online, dzięki naszym cyklom #operazfotela, #gdyoperadrzwiotwiera - informują organizatorzy.

Najmłodszych Widzów zachęcamy do aktywnego uczestniczenia i zabawy razem z nami poprzez rozwiązywanie przygotowanych rebusów, puzzli, kolorowanie rysunków tematycznie związanych z prezentowanymi spektaklami

link do pobrania materiałów tutaj:

https://repertuar.operakameralna.pl/gdyoperadrzwiotwiera-2/.

Cieszymy się z dużego zainteresowania naszym konkursem na FB i czekamy na kolejne prace:

https://www.facebook.com/groups/278022472728901/?ref=pages_profile_groups_tab&source_id=122204944514737

Dorosłych sympatyków opery zapraszamy na piątą odsłonę projektu #operaOK!. Tym razem w repertuarze znalazł się "Król Artur" Henry'ego Purcella w reżyserii Michała Zdunika.

"Frost scene" z "Króla Artura" Henry'ego Purcella to - w naszej interpretacji - uniwersalna historia miłości. Dwójka kochanków jest rozdzielonych - zamknięci w swoich mieszkaniach, z dnia na dzień coraz bardziej pogrążają się w samotności. Prawda zaczyna mieszać się z imaginacją a ich pokoje zamieniają się w mroźny, zimowy las. Czy uda im się przedrzeć przez ten lodowy krajobraz? Niech muzyka Purcella będzie nie tylko ich przewodnikiem, ale i opisem bolesnej izolacji, w jakiej teraz wszyscy się znaleźliśmy.

Wszystkie nagrania zostały stworzone przez artystów w ich domach w czasie trwania pandemii koronawirusa a dopiero na etapie montażu finalnie połączone w całość, którą będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę 9 maja o godzinie 19:00:

https://www.youtube.com/warszawskaoperakameralna

https://www.facebook.com/Warszawska.Opera.Kameralna.

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj:

https://repertuar.operakameralna.pl/operaok/