powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. "Tajemniczy klient" Teatru Soho online

Zapraszamy 7 maja o g.19:00 na premierę rejestracji spektaklu "Tajemniczy klient" w reżyserii Igora Gorzkowskiego. W obsadzie Sławomir Pacek, Joanna Osyda, Anna Gajewska, Bartosz Mazur, Wiktor Korzeniewski.

Tęsknisz za wyjściem do restauracji czy ulubionego foodtrucka z frytkami? Chciałbyś zapisać się na kurs tańca lub wizytę u fryzjera? Komedia "Tajemniczy klient" zabierze nas w te wszystkie miejsca, których tak bardzo nam teraz brakuje!

Spektakl będzie dostępny online od 7.05 do końca kwarantanny!

Więcej info o spektaklu: https://teatrsoho.pl/spektakl/tajemniczy-klient/

***

AKCJA DEKORONACJA!

WESPRZYJ TEATR SOHO

Z ogromną przyjemnością gramy dla Was online, jednak z utęsknieniem czekamy na ponowne spotkanie z publicznością w naszej siedzibie w Soho Factory. Na szczęście droga w nieznane kiedyś się skończy! Chcemy się wtedy cieszyć razem z Wami!Zapraszamy na DEKORONACJĘ, pierwsze wydarzenie w ponownie otwartym Teatrze Soho. Kiedy? Tego jeszcze nie wie nikt. Ważne jednak, abyśmy już teraz obiecali sobie, że się spotkamy! W programie wybrany spektakl z repertuaru Teatru Soho, rozmowa z artystami i bankiet w foyer teatru.

Jak zdobyć bilet?

Wpłać dobrowolną darowiznę w przedziale 100-200 zł na konto stowarzyszenia Studio Teatralne Koło:

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe Studia Teatralnego Koło

Numer konta: PEKAO SA 54124062181111000046221223

Wyślij nam maila z potwierdzeniem udziału: kasa@teatrsoho.pl

Zaraz po zniesieniu kwarantanny poinformujemy Cię o szczegółach wydarzenia.

Biorąc udział w akcji DEKORONACJA wspierasz repertuarową działalność Teatru Soho tworzonego przez niezależnych twórców, producentów i animatorów kultury.