powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Aleksandra Kurzak na wirtualnej scenie STUDIO

Po niezwykle wzruszającej gali dla Metropolitan Opera w Nowym Jorku, Aleksandra Kurzak wystąpi po raz pierwszy dla polskiej publiczności live w mediach społecznościowych, na specjalne zaproszenie STUDIO teatrgalerii.

10 maja o godz. 19.00, międzynarodowa gwiazda sceny operowej Aleksandra Kurzak wystąpi na wirtualnej scenie Studio. Towarzyszyć jej będzie francuska pianistka Morgane Fauchois-Prado. Koncert poprowadzi Mariusz Szczygieł, ceniony reporter, a prywatnie miłośnik opery.

W ubiegłym sezonie Aleksandra Kurzak zadebiutowała w roli Cio-Cio-San w operze Giacomo Pucciniego "Madama Butterfly" w reżyserii Natalii Korczakowskiej w Warszawie, na Placu Defilad. Prawdziwe święto muzyki, okrzyknięte przez wielu prawdziwym wydarzeniem sezonu, które zrzeszyło ponad 200 artystów i 5000 widzów pod Pałacem Kultury i Nauki.

W tym roku, w nieco innej rzeczywistości, artystka przyjęła po raz drugi zaproszenie Teatru Studio i wykona transmitowany w mediach społecznościowych koncert najpiękniejszych pieśni i arii operowych. W programie m.in. Schumann, Puccini, Rossini, Dvorak, Cilea i Chopin.

ALEKSANDRA KURZAK

Live dla Studio

Akompaniament: MORGANE FAUCHOIS-PRADO

Koncert poprowadzi: MARIUSZ SZCZYGIEŁ

niedziela, 10 maja, godz. 19.00

live streaming

***

#wspieramkulturę

To wyjątkowe wydarzenie odbywa się w ramach cyklu bezpłatnych koncertów, oferowanych widzom w związku z epidemią koronawirusa. Bez Państwa pomocy jednak trudno będzie nam przetrwać ten trudny czas. Każde wsparcie jest dla nas bardzo cenne. Dziękujemy !

DAROWIZNA: patrz link poniżej

WEJŚCIÓWKI: patrz link poniżej

Istnieje również możliwość wsparcia poprzez bezpośrednią darowiznę:

IBAN: PL 63 1130 1017 0020 0621 0320 0003

Kod SWIFT: GOSKPLPW

Bank Gospodarstwa Krajowego w Warszawie

w tytule przelewu prosimy wpisać:

"Darowizna na cele statutowe Teatru STUDIO".

Jej wysokość jest zupełnie dowolna.