powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Poznań. "Dziewczynka..." z Nowego na żywo na FB i YT

Po kilku tygodniach spędzonych z nagraniami spektakli Teatr Nowy wraca do grania na żywo - choć wciąż za pośrednictwem Internetu i w reżimie sanitarnym.

Niecałe dwa miesiące temu, dokładnie dzień po zamknięciu teatrów w Polsce, zagraliśmy koncert na żywo dla pokrzepienia Widzów.

Nie wiedzieliśmy, że na kolejne spotkanie "on-line live" będziemy musieli czekać aż tak długo, ale... udało się!

W najbliższy piątek - 8 maja o godz. 19.00 - zrobimy to ponownie, dziękując Państwu w ten sposób za prawie 50 tysięcy odsłon naszych spektakli w sieci i za wszystkie wpłaty, dzięki którym udało nam się zebrać w ramach zbiórki crowdfundingowej ponad 20 tysięcy złotych.

Co zagramy? Przedstawienie, które w świecie zapełnionym jednorazowymi rękawiczkami powinno wybrzmieć szczególnie mocno: zapraszamy na streaming spektaklu "DZIEWCZYNKA ZZA/PRZYSZŁOŚĆ BOLI TYLKO RAZ" w reżyserii Mariusza Zaniewskiego.

Spektakl będzie można obejrzeć - jak zwykle - za darmo i - jak zwykle - na profilu Teatru Nowego w portalu Facebook

(https://www.facebook.com/teatrnowypoznan/) i w serwisie YouTube (https://www.youtube.com/TeatrNowyPoznan).

Dostęp do przedstawienia będzie możliwy TYLKO 8 maja o godzinie 19.00. To w końcu spektakl na żywo!

Oczywiście, zadbamy o to, by zachować przy tym wszelkie zasady bezpieczeństwa: scena i kostiumy zostaną zdezynfekowane, a aktorzy zadbają o zachowanie stosownych odstępów i wszelkich innych zasad gwarantujących im bezpieczeństwo.

#stillalive #TNwkwarantannie #niegasnącyzapał