powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Gdynia. "Zacznijmy jeszcze raz" online

9 maja o godz. 20 Gdyńskie Centrum Kultury po raz pierwszy pokaże online spektakl biletowany. Będzie to "Zacznijmy jeszcze raz" w reżyserii Tomasza Sapryka, z udziałem reżysera i Aldony Jankowskiej. Zakupiony bilet będzie upoważniał do 25% zniżki na spektaklu po ponownym otwarciu instytucji.

Podobno w życiu najważniejsze są wiara, nadzieja, miłość i... uśmiech.

Wszystko to odnajdziecie w spektaklu "Zacznijmy jeszcze raz". Komedii specjalnie napisanej przez Olę Wolf (autorkę tekstów do telewizyjnego kabaretu Rozmowy w Tłoku z programu "Szymon Majewski Show") dla dwojga aktorów - Tomasza Sapryka i Aldony Jankowskiej.

Oboje doskonale czują się w komedii, uprawiają stand-up, parodię, improwizują i kochają kabaret. Ten spektakl stwarza im doskonałą okazję do żonglerki tymi wszystkimi formami.

"Zacznijmy jeszcze raz" nie jest kolejną kopią amerykańskiego sukcesu z Broadwayu. Ola Wolf z maestrią napisała sztukę o nas bardzo bliską polskiemu widzowi, ciepłą i cholernie mądrą. Pewnie o tym, że zawsze (chociaż wstyd, cierpi nasze ego i nie wiadomo od czego zacząć) warto podjąć walkę o kogoś kto nas kocha... z wzajemnością.

Ona - terapeutka uzdrawiająca związki małżeńskie. On - pacjent rujnujący związek małżeński. Ona - opanowana, kompetentna i przewidywalna. On - nieopanowany, niekompetentny i nieprzewidywalny. Wszystko jasne. Czyżby? Przyjdzie im rozegrać pojedynek do ostatniej komediowej kropli krwi. Wiele masek (ich czy waszych?) przyjdzie im zerwać, wiele grzechów (ich czy waszych?) przyjdzie im zdemaskować, wiele błędów... przyjdzie im naprawić.

Kolejny spektakl "Zacznijmy jeszcze raz" online: 23 maja o godz. 20.