powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Urodziny Moniuszki w Narodowym Instytucie Fryderyka Chopina

Z okazji urodzin Stanisława Moniuszki Narodowy Instytut Fryderyka Chopina przygotował ofertę promocyjną na albumy z muzyką kompozytora.

W 201. rocznicę urodzin Stanisława Moniuszki zapraszamy na spotkanie z jego muzyką, utrwaloną na nagraniach Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina - informują organizatorzy.

W katalogu fonograficznym Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina twórczości Stanisława Moniuszki dedykowane jest osobne, bardzo ważne miejsce. Wydaliśmy już sześć albumów płytowych, w tym trzy opery, a dalsze plany obejmują co najmniej kilka kolejnych tytułów. Dziś, gdy zmuszeni jesteśmy wszyscy do rezygnacji z koncertów i spektakli "na żywo", okazuje się że potrzebujemy muzyki bodaj bardziej, niż kiedykolwiek; daje nam ona radość, nadzieję, wytchnienie - od czarnych myśli, monotonii, samotności. Słuchanie muzyki w domowym zaciszu, bez jakże częstej w "zwyczajnej" codzienności presji czasowej, jest szansą na prawdziwe delektowanie się nią, celebrację jej urody, bogactwa, kolorów i wdzięku. A w urodziny Stanisława Moniuszki najwłaściwiej rozsmakować się właśnie w jego twórczości...

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję na albumy z muzyką tego wyjątkowego kompozytora. Tylko dziś płyty można zakupić z 70% rabatem, już od 15 zł! Do płyt dołączamy torbę z wizerunkiem Moniuszki gratis!

Zachęcamy do odwiedzenia sklepu Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina!