powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. Druga Bajka z Zamkniętgo Teatru

Spółdzielnia Bajek Tęcza pracuje pełną parą. Wrocławski Teatr Lalek zaprasza na drugi rozdział naszej wspólnej Bajka z Zamkniętego Teatru.

Możecie go posłuchać już w najbliższą środę - 6.05 o 19:00 - tym razem w interpretacji naszego wspaniałego aktora Konrada Kujawskiego.

Spółdzielnia Bajek TĘCZA powstała w kwietniu 2020 z tęsknoty za widzami. To wirtualne miejsce, w którym razem z dziećmi dzielimy się wyobraźnią i tworzymy historie. Raz w tygodniu prosimy małych Spółdzielców o inspiracje: prace plastyczne, fotograficzne, dźwiękowe na podany temat. Na podstawie rysunków nadesłanych przez dzieci w ubiegłym tygodniu powstał pierwszy odcinek BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU, napisany przez Marię Wojtyszko i nagrany przez aktorkę Annę Makowską-Kowalczyk.

Jesteście ciekawi, jakie przygody czekają Mistrza Pokera, Bloblo, Czesia, Królewnę Pogodę oraz Moli? Jakie jeszcze stworzenia kryją się w zakamarkach zamkniętego teatru? Wszystkiego dowiecie się już za dwa dni! Zapraszamy!

Wszystkie części BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU są dostępne na stronie www Wrocławskiego Teatru Lalek: patrz link pod tekstem

PS. Kolejnego zadania ze Spółdzielni Bajek TĘCZA spodziewajcie się już w środę po 2. rozdziale.

#spoldzielniabajek #zostanwdomu #zostajewdomu