powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Artur Gotz zaprasza fanów do nagrania teledysku

Wokalista i aktor Artur Gotz ogłosił na swoim fanpage'u na Facebooku akcję "Wbijaj na domówkę do Artura Gotza i zagraj w teledysku", w której zaprasza fanów, a także profesjonalnych artystów, aby nagrali telefonem lub kamerą jak się bawią słuchając "Domówki", a następnie przesłali film na adres domowkagotz@gmail.com. Z najciekawszych materiałów zostanie zmontowany teledysk.

"Domówka" to drugi singiel, który zapowiada czwartą płytę Artura Gotza - artysty, który zagrał ponad 500 koncertów w Polsce, Europie, USA, Australii, Nowej Zelandii i na Kubie, jest również tytułowym bohaterem powieści "Idol" Marty Fox. Piosenkę można pobrać ze strony: http://www.arturgotz.pl/index.php/omnie/nagraniaaudio

Autorem tekstu i muzyki jest znany songwriter Igor Jaszczuk - jego piosenki znalazły się w repertuarze takich gwiazd jak: Violetta Villas, Halina Frąckowiak, Justyna Steczkowska, Olga Bończyk, Mietek Szcześniak, Golec uOrkiestra, Leszcze, Stachursky, Daj to głośniej i wielu innych.

Album powstaje m.in. ze środków zebranych przez artystę podczas akcji crowdfundingowej na portalu "odpal projekt" i ukaże się w przyszłym roku, a promuje go teledysk "Janusz i Grażyna" z udziałem Michała Wiśniewskiego. Utwór obejrzało ponad pół miliona widzów na YouTube.