powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Białystok. "Kochanie grają naszą piosenkę..." Big Bandu OiFP online

W sobotę, 25 kwietnia o godz. 19:00, na YouTube'owym kanale OiFP odbędzie się retransmisja koncertu Big Bandu Opery i Filharmonii Podlaskiej "Kochanie, grają naszą piosenkę..." - widowisko odbyło się 8 marca 2018 roku z okazji Dnia Kobiet.

Już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia o godz. 19:00, zapraszamy na retransmisję koncertu Big Bandu Opery i Filharmonii Podlaskiej na kanale OiFP na YouTube! - informują organizatorzy. "Kochanie, grają naszą piosenkę..." to barwny, roztańczony koncert piosenki filmowej z największymi romantycznymi przebojami srebrnego ekranu, który opisywany był jako spełnienie muzycznych marzeń. To niezwykłe muzyczne widowisko, z imponującą oprawą multimedialną odbyło się 8 marca 2018 roku z okazji Dnia Kobiet.

W programie usłyszymy takie przeboje jak "Time of my Life" z filmu "Dirty Dancing", "Singing in the Rain" z musicalu "Deszczowa piosenka", "El Tango De Roxanne" z musicalu "Moulin Rouge", "I Have Nothing" z filmu "Bodyguard", "My Heart Will Go On" z filmu "Titanic", a także hity polskiej piosenki filmowej, takie jak "Umówiłem się z nią na dziewiątą" czy "Sex appeal" z filmu "Piętro wyżej".

Za stronę muzyczną widowiska odpowiada Andrzej Makal, artysta Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz Big Bandu, którym kieruje zza fortepianu. Współpracuje z różnymi zespołami wokalnymi i instrumentalnymi, instrumentuje i aranżuje. Jakub Szydłowski na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej wyreżyserował już przedstawienie muzyczne "Prosimy nie wyrywać foteli, czyli krótką historię muzyki rozrywkowej" oraz bajki muzyczne "Brzydki Kaczorek" i "Adonis ma gościa", a także musical "Doktor Żywago". Współpraca Makala i Szydłowskiego to gwarancja widowiska uderzającego do głowy rozrywką na najwyższym poziomie!

Wykonawcy:

Big Band Opery i Filharmonii Podlaskiej pod kierownictwem Andrzeja Makala

Soliści: Dorota Białkowska, Marta Wiejak, Bartłomiej Łochnicki, Jakub Szydłowski (reżyser widowiska)

Tancerze: Natalia Jóźwiak, Sebastian Piotrowicz