powiększwersja do drukupoleć znajomemu
Zobacz film

Chorzów. Teatr Rozrywki przygotowuje się do Dnia Tańca online

Teatr Rozrywki zaprasza do wspólnej zabawy zorganizowanej w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca. "Mamy w planach wspólnie zatańczyć z naszymi widzami i widzkami z okazji tego święta" - czytamy na stronie i profilu teatru.

Zatańcz z nami!

Dzień dobry. A może zatańczymy razem z okazji #międzynarodowydzieńtańca?

To video powstało z tęsknoty do tańca...

To video powstało z tęsknoty za Wami...

To video powstało, żeby wspólnie zatańczyć :) [link pod tekstem]

Zbliżający się Międzynarodowy Dzień Tańca to świetna okazja na odrobinę szaleństwa, założenie wyjściowych ciuchów i dzikie pląsy w domu :) Co Ty na to? Zatańczymy?:)

Co trzeba zrobić?

- Wystarczy nagrać krótkie video do utworu Whitney Houston "I wanna dance with somebody".

- Wysłać do nas link z plikiem za pośrednictwem WeTransfer lub drogą mailową na adres promocja@teatr-rozrywki.pl

29 kwietnia opublikujemy video, na którym zatańczysz wspólnie z artystami Rozrywki :)

Na video czekamy do 26 kwietnia :) W razie pytań piszcie do nas na Facebooku. Nie musisz przejmować się jakością dźwięku i nagrania. Najważniejsze, żebyś dobrze się bawił

#rozrywkaonline #zatańczznami

***

Repertuar online na najbliższe dni:

Środa (22 kwietnia) / 10:00

#DlaMnieWażne, czyli artyści Rozrywki czytają poezję - nowy cykl z poezją przygotowany przez aktorki i aktorów. Oprócz wybranych utworów usłyszymy krótkie wspomnienia z Rozrywką w tle. W pierwszej odsłonie powitamy Rafała Gajewskiego. Zapraszamy w każdą środę i niedzielę o godz. 10:00.

.

Czwartek (23 kwietnia) / 10:00

Tym razem w ramach #RozrywkaDzieciom przygotowaliśmy bajki Wojciecha Widłaka, pt. "Pan Kuleczka". Bohater krótkich opowiadań, czyli "Pan Kuleczka" to barwna postać przeżywająca wraz ze swoimi podopiecznymi przygody, które uczą i bawią. Nie tylko najmłodszych. Czyta Wiolka Białk.

.

Piątek (24 kwietnia) / 10:00

#Coronasession - Paweł Stefan to wokalista Teatru Rozrywki, inicjator i twórca scenariusza do spektaklu "Szkoła Bluesa", który powstał w ramach Sceny Inicjatyw Artystycznych "Po Godzinach". W cyklu #Coronasession Paweł Stefan prezentuje aranżacje wybranych bluesowych utworów. Zapraszamy w piątek o 10:00.

.

Sobota (25 kwietnia) / 10:00

Recital "Wiolka Białk Tęskno", czyli kolejna odsłona cyklu, w którym prezentujemy recitale i koncerty zarejestrowane w domach naszych aktorek i aktorów. W najbliższy piątek premiera recitalu "Wiolka Białk Tęskno". Wśród utworów znajdą się piosenki z musicali takich jak: "Nędznicy", "Nine", czy "Jekyll&Hyde". Premiera na Youtubie i Facebooku Rozrywki.

Wokal: Wiolka Białk

Piano: Ewa Zug

.

Niedziela (26 kwietnia) / 10:00

#DlaMnieWażne, czyli artyści Rozrywki czytają poezję. Cykl z poezją i wspomnieniami przygotowany przez aktorki i aktorów Rozrywki. Zapraszamy w każdą środę i niedzielę o godz. 10:00. W niedzielnej odsłonie aktor Tomasz Jedz. Do zobaczenia.