powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. Pantomima dla dzieci online

"Mikrokosmos" w reżyserii Konrada Dworakowskiego to kolejne przedstawienie, które Wrocławski Teatr Pantomimy zagra zgodnie z planem, z tą różnicą, że z najmłodszą i nieco starszą publicznością spotyka się przed monitorami.

Wychodząc na przeciw sytuacji, kiedy większość z nas uczy się i pracuje w domach, a nie możemy spotkać się teatrze, wrocławska pantomima zaprasza na rejestrację spektaklu "Mikrokosmos", który udostępniony będzie online na kanale YouTube PantomimaWroc.

Nagranie dostępne będzie 22 kwietnia od godz. 10:00 do 15:00. Link do rejestracji przedstawienia udostępniony będzie na www.pantomima.wroc.pl oraz na kanałach społecznościowych teatru.

7 października 2013 roku, Telewizja Polska wspólnie z Narodowym Instytutem Audiowizualnym (NInA) w ramach Internetowego Teatru TVP dla Szkół, przeprowadziły kodowaną transmisję przedstawienia pantomimy pt. "Mikrokosmos". Wtedy transmisję zobaczyło 30 tysięcy uczniów z prawie 400 szkół w całej Polsce, a 22 kwietnia rejestracja tego przedstawienia dostępna będzie dla wszystkich zainteresowanych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Czas trwania: 75 minut (bez przerwy)