powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kraków. Zrzutka na teatralny serial

"Zamknięci w Teatrze" - Teatr im. Słowackiego zbiera pieniądze na kontynuację produkcji serialu i rozpowszechnianie w sieci.

Drodzy Widzowie!

Uruchomiliśmy naszą teatralną zbiórkę pieniędzy na zrzutka.pl. Chcemy Was prosić o wsparcie nas w tych trudnych czasach. Nie sprzedajemy biletów, ale będziemy wdzięczni za jakąkolwiek wpłatę, każda się liczy! Twoje pieniądze pozwolą nam przetrwać i realizować projekt "Zamknięci w Teatrze", który jest naszą obecnością w czasie kiedy jesteśmy zamknięci bez Was - naszych Widzów w teatrze.

Jaki jest Teatr Słowackiego nocą? Pusty, ciemny, zamknięty. Inny. Pociągający. I trochę straszny. Co lubi? Jak oddycha? Czym się karmi? Kto w nim jest, kiedy nikogo w nim nie ma? Sprawdzą to aktorzy Słowaka. Zebrani. Zamknięci każdy w oddzielnym pomieszczeniu. Niekoniecznie dobrowolnie. Chociaż ten budynek to teraz nie takie złe miejsce. To bezpieczne miejsce. Bo na zewnątrz (a może i w nas) budzą się upiory

Zamknięci w domach myśleliśmy, jakby się z Wami spotkać. Teraz już wiemy: powinniśmy się zamknąć dla Was. "Zamknięci w Teatrze" to nasza nowa, teatralno-serialowa produkcja. Internetowe poszukiwanie teatru w czasach zarazy.

**

Zamknięci w Teatrze

serial teatralny online

Premiera: 01.05.2020

Transmisja na Facebooku

Najbliższe terminy

kwiecień

śr 15.04. g. 20:00

sob 18.04. g. 20:00

śr 22.04. g. 20:00

sob 25.04. g. 20:00

śr 29.04. g. 20:00

Śledźcie nasz profil na Facebooku

Odcinek 1 - NOWE OTWARCIE

Odcinek 2 - GIRL POWER

Odcinek 3 - WIELKA TO MOŻE BYĆ NOC

Odcinek 4 - LOVE IS IN THE AIR