powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kraków. Startuje teatralny serial online "Zamknięci w teatrze"

Wspólnie z dyrektorem naszego Teatru - Krzysztofem Głuchowskim zapraszamy Was do współuczestniczenia w tym projekcie.

Jaki jest Teatr Słowackiego nocą? Pusty, ciemny, zamknięty. Inny. Pociągający. I trochę straszny. Co lubi? Jak oddycha? Czym się karmi? Kto w nim jest, kiedy nikogo w nim nie ma? Sprawdzą to aktorzy Słowaka. Zebrani. Zamknięci każdy w oddzielnym pomieszczeniu. Niekoniecznie dobrowolnie. Chociaż ten budynek to teraz nie takie złe miejsce. To bezpieczne miejsce. Bo na zewnątrz (a może i w nas) budzą się upiory

Zamknięci w domach myśleliśmy, jakby się z Wami spotkać. Teraz już wiemy: powinniśmy się zamknąć dla Was. Zamknięci w Teatrze to nasza nowa, teatralno-serialowa produkcja. Internetowe poszukiwanie teatru w czasach zarazy.

*

Scenariusz i reżyseria: Jakub Roszkowski

Obsada: zespół Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Zdjęcia: zespół Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Zdjęcia i montaż: Paweł Penarski

Muzyka: Mateusz Bieryt

Produkcja: Kinga Kowalska

*

Nie będziemy udawać teatru, ale pozwolimy regularnie spotykać się z naszymi artystami.

Wejdźcie na któryś z poniższych linków - jako zaproszenie proponujemy dwie opcje - link na teatralnym fanpage'u Facebook lub dla wylogowanych z mediów społecznościowych link na YouTube.

Ten projekt przygotowujemy z myślą o tym, że niebawem uda nam się w zdrowiu spotkać w teatrze - w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Tymczasem każde spotkanie będzie odbywać się od jutra, czyli od soboty 4 kwietnia - w soboty i środy o godzinie 20:00 - do odwołania na naszym fejsbukowym profilu.

Bądźcie z nami!

Zespół krakowskiego Słowaka