powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Warszawska Opera Kameralna dla młodego widza

Dziś rusza nowy projekt kulturalny Warszawskiej Opery Kameralnej skierowany do młodszej części widowni #gdyoperadrzwiotwiera.

Warszawska Opera Kameralna mocno wspiera akcję #zostańwdomu i podczas gdy my nie możemy Państwa gościć w naszym Teatrze, Państwo mogą nas gościć w swoich domach. Sięgnęliśmy do naszych zasobów i w ramach działań online o nazwie #operazfotela ("Opera z fotela") prezentujemy fragmenty nagrań wybitnych dzieł operowych, koncerty, wystawy i piękne zdjęcia z naszych spektakli dostępne pod linkiem: https://repertuar.operakameralna.pl/operazfotela/.

Z wielką przyjemnością codziennie dzielimy się nimi z Państwem na stronie Facebook oraz YouTube o godzinie 19.00, gdzie znajdą Państwo nowe i nigdy nie publikowane rarytasy (patrz linki poniżej).

Od poniedziałku 6 kwietnia uruchamiamy kolejny projekt - tym razem skierowany do młodszej części widowni #gdyoperadrzwiotwiera ("Gdy Opera Drzwi Otwiera"). Rozpoczniemy go cyklem wierszy Izabelli Budzyńskiej, które będą recytowały uznane gwiazdy, współpracujące z Warszawską Operą Kameralną. Codziennie o godzinie 12.00 będziemy prezentować ciekawe wydarzenia, gry i zabawy edukacyjne dla dzieci zamieszczane na dedykowanej stronie: https://repertuar.operakameralna.pl/dla-dzieci/

W pierwszy dzień Świąt Wielkiej Nocy zapraszamy na specjalny pokaz spektaklu "Orientalna awanturka - czyli Uprowadzenie z Seraju" (patrz link poniżej).

W kolejnym tygodniu pokażemy m. in. przedstawienie "Czary Pana Dulkamary" na podstawie opery "Napój miłosny" i marionetkowe "Uprowadzenie z Seraju".

Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów, gdzie znajdą Państwo więcej informacji:

https://www.operakameralna.pl/

https://www.youtube.com/channel/UCHASUGTVz9G1K3wmFy99GjQ

https://www.facebook.com/Warszawska.Opera.Kameralna