powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kraków. "Zamknięci w Teatrze" - serial teatralny online

Teatr Słowackiego zaprasza na teatralny serial online pt. "Zamknięci w Teatrze", we środę 1 kwietnia o 20:00 zapowiedź, 4 kwietnia o 20:00 - pierwszy odcinek, kolejne w każdą środę i sobotę aż do odwołania. Internetowe poszukiwanie teatru w czasach zarazy.

Jaki jest Teatr Słowackiego nocą? Pusty, ciemny, zamknięty. Inny. Pociągający. I trochę straszny. Co lubi? Jak oddycha? Czym się karmi? Kto w nim jest, kiedy nikogo w nim nie ma? Sprawdzą to aktorzy Słowaka. Zebrani. Zamknięci każdy w oddzielnym pomieszczeniu. Niekoniecznie dobrowolnie. Chociaż ten budynek to teraz nie takie złe miejsce. To bezpieczne miejsce. Bo na zewnątrz (a może i w nas) budzą się upiory

Zamknięci w domach myśleliśmy, jakby się z Wami spotkać. Teraz już wiemy: powinniśmy się zamknąć dla Was. Zamknięci w Teatrze to nasza nowa, teatralno-serialowa produkcja. Internetowe poszukiwanie teatru w czasach zarazy.

***

Scenariusz i reżyseria: Jakub Roszkowski

Zdjęcia i montaż: Paweł Penarski

Muzyka: Mateusz Bieryt

Obsada: zespół Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Emisje online, zawsze o godzinie 20:00, 1 kwietnia -zapowiedź, 4 kwietnia -pierwszy odcinek, kolejne w każdą środę i sobotę aż do odwołania.

Szczegóły na https://www.facebook.com/TeatrSlowackiego/

oraz na stronie Teatru https://teatrwkrakowie.pl/.