powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Sopot. Teatr na Plaży zaprasza na Dzień Teatru online

Międzynarodowy Dzień Teatru w sopockim Teatrze na Plaży, to cały dzień z wydarzeniami online naszych zaprzyjaźnionych artystów i rezydentów - informują organizatorzy.

Startujemy o 11.00 z warsztatami dla dzieci, potem spektakl "Ryba w Koronie" z archiwum Sopockiego Teatru Muzycznego Baabus Musicalis, dwie specjalne solowe etiudy na czas pandemii w wykonaniu Joanny M. Czajkowskiej i Jacentego Krawczyka z Sopockiego Teatru Tańca oraz "Kocham Bałtyk" - specjalna balkonowa wersja spektaklu online na podstawie tekstu Zośki Papużanki w wykonaniu Agnieszki Przepiórskiej - czyli Bałtyk wyjątkowo na balkonie a nie na scenie.

To wszystko do obejrzenia na żywo tutaj:

Na fanpagu facebooka: www.facebook.com/teatrnaplazy

Oraz na kanale youtube: www.youtube.com/channel/UCxPSDPQEEBrgLzolrKKzRQQ

A potem tylko przez tydzień

PROGRAM WYDARZEŃ

11.00 WARSZTATY TEATRALNE DLA DZIECI

Zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz ich rodziców, poprowadzenie Kalina Porazińska.

13.00 SPEKTAKL DLA DZIECI: RYBA W KORONIE

Pokaz spektaklu dla dzieci w wykonaniu Sopockiego Teatru Muzycznego Baabus Musicalis.

Rodzina z Sopotu wybiera się z okazji dnia dziecka na wycieczkę do Mikołajek. Kraina wielkich jezior zachwyca rodzeństwo - Izę i Marka. Gdy wypływają łodzią na jezioro, dowiadują się, że skrywa ono wielką tajemnicę...

15.00 SPEKTAKL: KORONOKONTEKSTY

Etiuda w wykonaniu Joanny M. Czajkowskiej z Sopockiego Teatru Tańca, w której choreografie sceniczne spotykają się z codziennym życiem.

17.00 SPEKTAKL: MNIE TAM NIE BYŁO

Miniatura parateatralna w wykonaniu Jacka Krawczyka z Sopockiego Teatru Tańca, gdzie przypadkowy podróżny pojawia się nagle w tajemniczym kinie dla jednego widza... seans okazuje się surrealistyczną podróżą w głąb jego osobistej duszy...

19.00 SPEKTAKL: KOCHAM BAŁTYK

Premiera specjalnej wersji online spektaklu w wykonaniu Agnieszki Przepiórskiej, na podstawie tekstu Zośki Papużanki. One-Women-Comedy-Show o wakacjach nad Bałtykiem, wyjątkowo nie na scenie ale wprost z warszawskiego balkonu Agnieszki Przepiórskiej.