Internet. Dzi¶ druga "Zaraza twórcza" na Facebooku

Zapraszamy na drug± "Zarazę twórcz±". Po zaperformowaniu tekstu tegorocznej laureatki Paszportu Polityki Dominiki Słowik "Mikrokronika...", tym razem zmierzymy się z tekstem tegorocznego finalisty Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej Piotra Rowickiego pt. "Widzisz co się dzieje..." - informuje Tomasz Kaczorowski.

Wydarzenie rozpocznie się 25.03.2020 o 18 za pośrednictwem Facebooka.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/827255457784142/

ZARAZA TWÓRCZA powstała z potrzeby chwili i ciekawości tego, w jaki sposób nasza wyobraźnia, emocje i myśli radzą sobie z otaczającym nas stanem epidemii.

Jako praktycy teatru, pozbawieni możliwości uczestniczenia w zwyczajowych wydarzeniach repertuarowych, chcemy się tymi emocjami podzielić: przyjrzeć się im i spróbować je przepracować.

Do projektu zaprosiliśmy prozaików, dramatopisarzy i ludzi teatru. Nadesłane przez nich ZARAZY TWÓRCZE będziemy performować w przestrzeni sieci - co drugi dzień zaczynając od poniedziałku 23.03.2020 o godzinie 18.00.

Projekt zakłada tworzenie w czasie kwarantanny za pośrednictwem strony na portalu Facebook.

Inicjatorzy projektu: Mikołaj Bańdo, Wiktoria Czubaszek, Tomasz Kaczorowski

Autorzy nadesłanych (do tej pory) tekstów: Mariusz Babicki, Tomasz Bauer, Łukasz Bzura, Jerzy Górski, Jakub Kasprzak, Monika Milewska, Malina Prześluga, Piotr Rowicki, Kornel Sadowski, Dominika Słowik, Aleksandra Zielińska, Wiesław Lewoc, Adam Neczyperowicz.

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszej akcji, mają chęć i potrzebę napisania tekstu w dowolnej formie, a później obejrzenia jego realizacji w naszym wykonaniu zapraszamy do kontaktu!

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego