Warszawa. AICT przyjmuje zgłoszenia do "Yoricka"

AICT zachęca do współpracy i nadsyłania tekstów do Przeglądu Teatralnego i Literackiego "Yorick". Do 31 marca można zgłaszać pracę do VII edycji konkursu im. Andrzeja Żurowskiego dla młodych krytyków teatralnych.

Czas pandemii ogranicza osobiste kontakty - siła rzeczy nie możemy się teraz spotykać osobiście, ale cały czas otwarte pozostają łamy "Yoricka", a także nasza strona internetowa aict.art.pl i strona na Facebooku. Jak zwykle, ale jeszcze bardziej intensywnie zapraszamy do współpracy, m.in. ocen wirtualnego życia teatrów. Teksty proszę nadsyłać pod adresem: tomasz.milkowski@gmail.com

Chociaż w maju nie odbędzie się planowany festiwal R@port, to trwa zarówno konkurs dramaturgiczny, jak i VII edycja konkursu na recenzje teatralne im. Andrzeja Żurowskiego adresowanego do młodych krytyków (do 35 roku życia). Prace można nadsyłać pod adresem Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni drogą pocztową albo elektronicznie, także wprost do sekretarza konkursu, red. Aliny Kietrys. Oto Jej komunikat:

"Trwa VII edycja konkursu im. Andrzeja Żurowskiego dla młodych krytyków teatralnych (www.konkurs-zurowski.pl). Informujemy zainteresowanych, że prace na konkurs można przesyłać w wersji elektronicznej na adres kontakt@konkurs-zurowski.pl lub na adres alinakie@wp.pl do 31. marca 2020 roku!.

Bardzo prosimy o dołączenie do wysłanych prac zgłoszenia i metryczki zgodnie z regulaminem konkursu.

Alina Kietrys, sekretarz konkursu".

Pozostał już tylko tydzień! Proszę nie zwlekać, czekamy na prace konkursowe.

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego