powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Bytom. "Opera moich marzeń" - konkurs Opery Śląskiej

"Opera moich marzeń" to konkurs plastyczny organizowany przez Operę Śląską. Adresowany jest do wszystkich, a szczególnie do dzieci i młodzieży.

Uczestnicy mają za zadanie zaprojektować scenografię do wybranego spektaklu operowego, operetkowego czy baletowego, inspirując się swoją wyobraźnią. Opera to przecież nie tylko muzyka i śpiew, to także obraz.

Konkurs jest adresowany do wszystkich, z podziałem na cztery kategorie wiekowe: do 6 lat, 7-12, 13-16 i powyżej 16. Prace (jedną) nadsyłamy do 27.03 - godz. 13.00. W jaki sposób? Elektronicznie w formie skanu lub zdjęcia - pliku graficznego wraz z załączonym oświadczeniem, na adres email: edukacja@opera-slaska.pl. Technika jest dowolna - można rysować, malować czy stworzyć kolaż. Aby ułatwić przygotowania proponujemy użycie specjalnego szablonu (jest na naszej stronie internetowej). Nie jest to jednak obowiązkowe. Mamy oczywiście atrakcyjne nagrody, a wśród nich m.in. zaproszenia na spektakle i nasze gadżety operowe! Do wysyłanej pracy należy dołączyć specjalne oświadczenie, które pobierzemy ze strony www.opera-slaska.pl. Na tej stronie można też znaleźć regulamin i wszystkie szczegóły. Zapraszamy do projektowania!

#zostanwdomu #OperaBliskoCiebie #operamoichmarzen #operaslaska