powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Lublin. Zwrot biletów za odwołane wydarzenie w Teatrze Starym

W trosce o zdrowie naszych Widzów, w oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 marca br. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii, ze skutkiem natychmiastowym Teatr Stary odwołuje wydarzenia zaplanowane do 13 kwietnia br. oraz informuje o trybie zwrotu biletów.

Ze względu na odwołanie przez The Metropolitan Opera wszystkich wydarzeń do końca sezonu, nie odbędzie się także transmisja HD LIVE "Marii Stuart" 9 maja oraz retransmisja "Toski" 13 czerwca.

Do 13 kwietnia zamknięta pozostanie kasa Teatru.

KONTAKT Z KASĄ MOŻLIWY JEST OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9.00-15.00 POD NUMEREM TELEFONU 663 111 243.

W ciągu 14 dni dokonamy zwrotów środków za bilety zakupione w systemie on-line. Środki zostaną przekazane za pośrednictwem systemu dotpay na numer rachunku bankowego, z którego została zrealizowana transakcja w chwili zakupu biletów.

Zwroty biletów w dotychczasowym trybie (tj. po przekazaniu na adres info@teatrstary.eu informacji o numerze rezerwacji i numerze konta) zostaną zrealizowane dla wszystkich transakcji, których dane zostaną nam przekazane za pośrednictwem poczty elektronicznej do końca dnia 23.03. br.

Zwroty biletów zakupionych w naszej kasie realizowane będą od chwili ponownego otwarcia kasy do końca sierpnia br.