powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Teatr Współczesny zaprasza na spotkania online

Maciej Englert prosi widzów, aby nie zwracali biletów i zaprasza na spotkania w sieci.

Dyrektor Teatru Współczesnego Maciej Englert do widzów:

Szanowni Państwo. Trudno przewidzieć, jak potoczy się nasze życie. Wszystko raczej wskazuje na to, że jeszcze długo nie będziemy mogli spotykać się w teatrze, ale też liczymy na to, że gdy już minie najgorsze i zbudzimy się w innym świecie, wrócicie do nas na Mokotowską 13. Teatr nie istnieje bez widowni.

Każdy sprzedany bilet nie traci ważności. Podlega zwrotowi, albo może być wymieniony w nieograniczonym czasie na dowolny dzień i spektakl. Po wznowieniu działalności teatru. Taka decyzja pozwoli nam od 1 kwietnia prowadzić przedsprzedaż na spektakle planowane w repertuarach następnych miesięcy. Jednocześnie doda nam otuchy i wiary w to, że Państwo do nas wrócą.

Jako dyrektor teatru zapewniam, że zaczniemy grać, gdy będziemy mieli pewność, że maksymalnie zapewnimy bezpieczeństwo zarówno Państwa, jak i aktorów i pracowników teatru.

Teatr Współczesny zaprasza na spotkania online.

Na początek materiał ze spotkania, które odbyło się po projekcji spektaklu "Tango", jest to pierwsze z cyklu spotkań zorganizowanych przy okazji 60. lecia Teatru Współczesnego. Goście spotkania: Marta Lipińska, Danuta Szaflarska, Piotr Adamczyk, Krzysztof Kowalewski, Wiesław Michnikowski, prowadzi Maciej Englert.