powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Internet. Rusza akcja #WspieramKulture

Portal www.ewejsciowki.pl na swoim fanpage'u Weź mnie. Do teatru na Facebooku i Instagramie wystartował z akcją #WspieramKulture.

Wiemy, że jest to niezwykle trudny czas dla wszystkich artystów, instytucji kultury i ich pracowników, organizatorów wydarzeń kulturalnych oraz innych osób i podmiotów związanych z szeroko pojętą kulturą. Dlatego postanowiliśmy zorganizować akcję, która będzie wspierać ich wszystkich!

W ramach akcji #WspieramKulture promujemy trzy poniższe hasła, których celem jest zaangażowanie odbiorców kultury i zachęcenie ich do okazania wsparcia branży kulturalnej na jeden z trzech poniższych sposobów:

1. #TrzymamBilet - Kupiliście bilet na wydarzenie kulturalne, które jednak się nie odbędzie? Jeśli możecie, to nie zwracajcie go! Poproście o wymianę biletów na inny termin lub na bilet otwarty, do wykorzystania w dowolnym terminie.

2. #WspieramKulture - Zarezerwujcie bilet na któreś z nadchodzących wydarzeń jako znak Waszej solidarności!

3. #PodarujKulture - Wiele podmiotów posiada voucher, będący biletem otwartym na dowolne wydarzenie - kupując go swoim bliskim, możecie podarować trochę pozytywnych emocji w tym trudnym czasie.

Szczegóły akcji dostępne w linkach poniżej.