powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. Zrób sobie teatr w domu

Wrocławski Teatr Lalek od 17 do 25 marca udostępnia na swojej stronie oraz na Facebooku jeden rozdział z książki "Zrób sobie teatr. Zabawy domowe".

Książka Katarzyny Krajewskiej została wydana w 2016 r. z okazji jubileuszu 70-lecia Wrocławskiego Teatru Lalek.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Wiemy, że w tym trudnym czasie, kiedy szkoły i instytucje kultury są zamknięte, wielu z Was musi zapewnić swoim dzieciom opiekę, naukę i rozrywkę samodzielnie. Bardzo chcielibyśmy Wam w tym pomóc, podsuwając pomysły na twórcze spędzanie czasu. Zaglądajcie na naszą stronę - każdego dnia znajdziecie tu coś nowego.

ZRÓB SOBIE TEATR znajdziecie na:

www.teatrlalek.wroclaw.pl

www.facebook.com/Wroclawski.Teatr.Lalek

ZRÓB SOBIE TEATR to trochę notatnik teatralny, trochę zeszyt ćwiczeń, a trochę - przewodnik po teatrze. Możecie w nim pisać, rysować, wklejać do niego różne rzeczy, wycinać, gnieść i zaginać strony - niczego przy tym nie niszcząc, a wręcz przeciwnie: tworząc zupełnie nową jakość.

Książka powstała z myślą o dzieciach i rodzicach, szukających pomysłów na to, jak twórczo bawić się w domu. To propozycja dla wszystkich, którzy lubią teatr, a szczególnie tych, którzy często wychodzą z niego z żalem, że przedstawienie już się skończyło. Dzięki niej możecie zabrać kawałek teatru do swoich domów.

Życzymy Wam dobrej zabawy. Będzie nam miło, jeżeli zaprosicie do niej swoich bliskich.