powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Jednorazowy pokaz "Cząstek kobiety" online

W ramach akcji "Zostań w domu, nie wychodź z teatru!" zapraszamy naszą publiczność, a także wszystkich, którzy nas jeszcze nie znają, na specjalny, jednorazowy pokaz rejestracji najnowszego spektaklu "Cząstki kobiety" w reżyserii Kornéla Mundruczó - zachęca TR Warszawa.

Zapraszamy także do oglądania rejestracji spektakli TR Warszawa ("2007: Macbeth" w reżyserii Grzegorza Jarzyny, "Burza" w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego oraz "Między nami dobrze jest" w reżyserii Grzegorza Jarzyny) dostępnych na ninateka.pl.

ZOSTAŃ W DOMU, NIE WYCHODŹ Z TEATRU! SPECJALNY POKAZ "CZĄSTEK KOBIETY"

Specjalny pokaz rejestracji spektaklu "Cząstki kobiety" w reżyserii Kornéla Mundruczó odbędzie się w najbliższą sobotę, 21 marca o godz. 19:00 w Internecie (poprzez premierę Facebook Live na fanpage'u TR Warszawa). Nagrodzony Grand Prix na 12. Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Boska Komedia spektakl TR Warszawa z udziałem Dobromira Dymeckiego, Moniki Frajczyk, Magdaleny Kuty, Sebastiana Pawlaka, Marty Ścisłowicz, Justyny Wasilewskiej i Agnieszki Żulewskiej, będzie można zobaczyć jednorazowo, dlatego zachęcamy do spędzenia tego wieczoru z zespołem TR Warszawa.

Prezentacja "Cząstek kobiety" w reżyserii Kornéla Mundruczó, w ramach akcji "Zostań w domu, nie wychodź z teatru!", to pierwszy pokaz rejestracji jednego z najnowszych spektakli TR Warszawa. Mamy nadzieję, że już wkrótce zaprosimy do obejrzenia kolejnych tytułów z repertuaru TR Warszawa.

ZOSTAŃ W DOMU, NIE WYCHODŹ Z TEATRU! SPEKTAKLE TR WARSZAWA ONLINE

Jesteśmy teatrem otwartym, mobilnym i dostępnym. Już dziś na www.ninateka.pl możecie obejrzeć spektakle, które powstały w TR Warszawa: "2007: Macbeth" w reżyserii Grzegorza Jarzyny (prod. Narodowy Instytut Audiowizualny, 2006), "Burza" w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego (prod. TR Warszawa, Telewizja Polska S.A., Narodowy Instytut Audiowizualny, 2008), czy "Między nami dobrze jest" w reżyserii Grzegorza Jarzyny (prod. TR Warszawa, Narodowy Instytut Audiowizualny, 2014):

oglądaj "Między nami dobrze jest"

w reż. G. Jarzyny oglądaj "Burzę"

w reż. K. Warlikowskiego oglądaj "2007: Macbeth"

w reż. G. Jarzyny