powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Lublin. Teatr Osterwy nie gra i nie próbuje

Zawieszona działalność artystyczna, przesunięta premiera, a pracownicy pracują zdalnie to obecna sytuacja w Teatrze Osterwy w związku z zagrożeniem koronawirusem.

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 przez Ministra Kultury Piotra Glińskiego, jesteśmy zobowiązani, by zawiesić do odwołania artystyczną działalność teatru, próby do spektakli są zawieszone, pracownicy teatru zostali delegowani do pracy zdalnej. Premiera "Nad Niemnem" odbędzie się w późniejszym terminie, o którym poinformujemy w przyszłości.

Widzowie, którzy zakupili bilety online otrzymają zwrot środków na konto. Prosimy o przesłanie biletu w formacie PDF na adres biuro@teatrosterwy.pl. Zwrot należności na konto nastąpi najpóźniej do 30.03.2020 r.

Od 14 do 25 marca Kasa Teatru będzie nieczynna. Osoby, które zakupiły bilety w kasie mogą dokonać ich zwrotu po ponownym otwarciu kasy (na dzień dzisiejszy jest to 26 marca). Prosimy o zwrot biletów w kasie w terminie 26 - 30 marca 2020 r.

O dalszych decyzjach, będziemy na bieżąco informowali.