powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Gdańsk. Odwołany Tydzień Chorwacki w GTS

Decyzją dyrekcji Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego oraz zarządu Fundacji Theatrum Gedanense, a także Ministerstwa Kultury Chorwacji - Tydzień Chorwacki w GTS, w ramach cyklu Teatry Europy i Świata, nie odbędzie się w planowanym terminie (7-13 maja). Trwają rozmowy dotyczące przeniesienia wydarzenia na drugą połowę 2020 roku.

Sytuacja spowodowana epidemią wirusa COVID-19 i ciągły wzrost zachorowań wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnego zachowania, z troską o wspólne bezpieczeństwo - m.in. poprzez ograniczenie przemieszczania się między poszczególnymi krajami i unikanie wydarzeń, w których bierze udział duża liczba odbiorców.

Przypominam również, że do dnia 20 kwietnia 2020 roku zostały odwołane lub przełożone na inny termin wszystkie wydarzenia w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim (spektakle, koncerty, działania edukacyjne oraz zwiedzanie teatru), a budynek Teatru jest zamknięty dla osób z zewnątrz do 25 marca 2020.

Szczegółowe informacje na temat zaistniałej sytuacji oraz decyzje dotyczące kolejnych wydarzeń będziemy na bieżąco zamieszczali na stronie www.teatrszekspirowski.pl oraz w mediach społecznościowych.

Informacja na temat zwrotu biletów na odwołane wydarzenia:

Osoby, które zakupiły bilety za pośrednictwem strony www.bilety.teatrszekspirowski.pl, otrzymają zwrot środków bezpośrednio na konto, z którego dokonano zakupu.

Widzowie, którzy zakupili bilety w kasie biletowej Teatru, proszeni są przesłanie skanu, zdjęcia lub numeru biletu bądź paragonu na adres bow@teatrszekspirowski.pl lub kontakt telefoniczny z kasą Teatru.

Nie będzie możliwości dokonania zwrotu zakupionych biletów w kasie teatru ze względu na zamknięcie budynku Teatru do dnia 25 marca.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny pod numerem +48 535 111 804 (w godz. 10:00 - 14:00) lub +48 58 351 01 01 (w godz. 14:00 - 19:00).