powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Łódź. Teatr Nowy odwołuje wydarzenia

W związku z decyzją Prezydent Hanny Zdanowskiej o zamknięciu instytucji kultury oraz obiektów sportowych, spowodowaną kolejnymi zarażenia koronawirusem COVID-19 w Polsce oraz coraz bardziej prawdopodobnego pojawienia się pierwszego przypadku w Łodzi, Teatr Nowy odwołuje na tę chwilę wszystkie spektakle i wydarzenia zaplanowane między 11 a 25 marca.

W tym czasie kasy teatru nie będą czynne. O kolejnych zmianach w funkcjonowania teatru będziemy informować Państwa na bieżąco.

Zwrot biletów

Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24 nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem, jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni. Bilety zakupione w kasie teatru na w/w spektakle i wydarzenia zachowują ważność i będzie je można wymienić na spektakle i wydarzenia zaplanowane w innych terminach (dotyczy również spektakli IMPRO ATAK!). W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widzów w godz. 10.00-16.00, tel. 42 6302086. Przepraszamy za utrudnienia.