Warszawa. Teatr Powszechny odwołuje spektakle

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, a także zgodnie z zarządzeniem Wojewody Mazowieckiego oraz zaleceniami Urzędu m.st. Warszawy, Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie odwołuje spektakle i inne wydarzenia artystyczno-edukacyjne od 12 do 25 marca.

Odwołane są zatem spektakle: "Sprawiedliwość" 12 i 13 marca, "Księgi Jakubowe" 18-22 marca oraz "Jak ocalić świat na małej scenie?" 19-21 marca. Zrezygnowaliśmy także z zagranicznego wyjazdu spektaklu "Damaszek 2045" w reż. Omara Abusaady, którego prezentacja była zaplanowana na 13 marca w belgijskim Lige, w ramach Festiwalu Atlas of Transitions. Odwołaliśmy również Uroczystość wręczenia Nagrody im. Zygmunta Hübnera, która miała odbyć się na Scenie Małej 23 marca (o ewentualnym późniejszym terminie wydarzenia poinformujemy w ciągu kilku tygodni).

Zwroty biletów

Zwroty biletów zakupionych online uprzejmie prosimy realizować tylko elektronicznie - przez kontakt mailowy z kasą biletową i biurem obsługi widzów (kasa@powszechny.com; bow@powszechny.com; w tym przypadku niezbędne jest wysłanie wiadomości e-mail z dołączonym biletem elektronicznym i paragonem). W przypadku tradycyjnych biletów papierowych apelujemy o rozsądek, brak pośpiechu i unikanie kolejek do kasy biletowej - ze względu na obecne warunki, zdecydowaliśmy się uelastycznić zasady polityki biletowej, dlatego wszystkie bilety na spektakle grane w terminie 12-25 marca (zarówno tradycyjne, zakupione w kasie oraz te elektroniczne) wyjątkowo mogą być zwrócone później, aż do 30 czerwca 2020 r.

Funkcjonowanie kasy biletowej

Od 14 do 25 marca kasa biletowa nie będzie przyjmowała widzów na miejscu - w tym okresie bardzo prosimy o kontakt telefoniczny (22 818 25 16) lub mailowy. 12 i 13 marca kasa biletowa funkcjonuje bez większych zmian (12 marca w godzinach 12.00 - 19.30, a 13 marca w godzinach 12.00 - 18.00; z przerwą od 15.30 do 16.00).

Środki ostrożności

Zachęcamy Państwa do przestrzegania wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego oraz ministra zdrowia (www.gis.gov.pl). Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności w miejscach publicznych i komunikacji zbiorowej, a także o konieczności zastosowania dodatkowych środków higieny oraz ograniczenia podróży i uczestnictwa w wydarzeniach gromadzących większą liczbę ludzi.

Zespół Teatru Powszechnego w Warszawie

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego