powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Sinfonia Varsovia odwołuje koncerty do końca marca

W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego o zawieszeniu funkcjonowania teatrów, oper, muzeów, filharmonii i kin, Sinfonia Varsovia odwołuje wszystkie wydarzenia do końca marca.

Sinfonia Varsovia Kameralnie - W zasięgu (11 marca)

Koncert urodzinowy Sinfonii Varsovii (15 marca)

Sinfonia Varsovia Kameralnie (18 marca)

Smykofonia na Grochowskiej (21-22 marca)

Koncert Pasyjny (26 marca)

O kwietniowych koncertach będziemy informować na bieżąco. Prosimy o śledzenie naszych komunikatów na Facebooku lub stronie internetowej.

Procedura zwrotu biletów:

Koncert urodzinowy Sinfonii Varsovii: Należność za bilety zakupione na stronie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej i opłacone drogą elektroniczną zostanie automatycznie zwrócona na konto bez konieczności wysyłania maila z biletami do Biura Organizacji Widowni. Prosimy o cierpliwość, zwroty będą dokonywane sukcesywnie. Bilety zakupione w kasie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej muszą zostać zwrócone w kasie. Z uwagi na zagrożenie wirusem prosimy o nieprzyjeżdżanie do kas biletowych w ciągu najbliższych dwóch tygodni, zwrotu będzie można dokonać do końca bieżącego sezonu, tj. do 16 czerwca 2020. W przypadku zakupu biletów w serwisie eBilet.pl, prosimy o napisanie wiadomości mailowej na adres: rezerwacje@ebilet.pl W treści maila należy podać numer zamówienia, z prośbą o jego zwrot.

Sinfonia Varsovia Kameralnie - W zasięgu (Dom Kultury "Świt"): bilety zakupione stacjonarnie należy zwrócić w kasie biletowej Domu Kultury "Świt". W przypadku zakupu przez stronę internetową, należy napisać maila z prośbą o zwrot na adres: swit@dkswit.com.pl Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.