powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Teatr Powszechny odwołuje wydarzenia

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, a także zgodnie z zarządzeniem Wojewody Mazowieckiego oraz zaleceniami Urzędu m.st. Warszawy, Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie odwołuje spektakle i inne wydarzenia artystyczno-edukacyjne od 12 do 25 marca 2020 roku - informują organizatorzy.

Okres zawieszenia może zostać wydłużony, zgodnie z kolejnymi decyzjami organów nadzorczych i organizatora instytucji.

Odwołane są zatem spektakle: "Sprawiedliwość" 12 i 13 marca, "Księgi Jakubowe" 18-22 marca oraz "Jak ocalić świat na małej scenie?" 19-21 marca. Zrezygnowaliśmy także z zagranicznego wyjazdu spektaklu "Damaszek 2045" w reż. Omara Abusaady, którego prezentacja była zaplanowana na 13 marca w belgijskim Liege, w ramach Festiwalu Atlas of Transitions.

Dzisiejszy pokaz spektaklu "Sprawiedliwość" w reż. Michała Zadary na Scenie Małej odbędzie się zgodnie z planem.

Zwroty biletów

Zwroty biletów zakupionych online uprzejmie prosimy realizować tylko elektronicznie - przez kontakt mailowy z kasą biletową i biurem obsługi widzów (kasa@powszechny.com; bow@powszechny.com; w tym przypadku niezbędne jest wysłanie wiadomości e-mail z dołączonym biletem elektronicznym i paragonem). W przypadku tradycyjnych biletów papierowych apelujemy o rozsądek, brak pośpiechu i unikanie kolejek do kasy biletowej - ze względu na obecne warunki, zdecydowaliśmy się uelastycznić zasady polityki biletowej, dlatego wszystkie bilety na spektakle grane w terminie 12-25 marca (zarówno tradycyjne, zakupione w kasie oraz te elektroniczne) wyjątkowo mogą być zwrócone później, aż do 30 czerwca 2020 r.

Środki ostrożności

Zachęcamy Państwa do przestrzegania wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego oraz ministra zdrowia (www.gis.gov.pl). Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności w miejscach publicznych i komunikacji zbiorowej, a także o konieczności zastosowania dodatkowych środków higieny oraz ograniczenia podróży i uczestnictwa w wydarzeniach gromadzących większą liczbę ludzi.

Zespół Teatru Powszechnego w Warszawie